Datakent İsimler Sözlüğü Programı Bilgisayar için

Datakent isimler sözlüğü programı ile binlerce ismin ne anlama geldiğini progran içerisinde ismi aratarak anlamlarını bulabileceğiniz Windows yazılımıdır.

Programın arama kutusunu kullanarak isim aratabilir, ismin kökenini ve anlamını öğrenebilir, sorgulama yapabilir, isimleri harf, harf listeyebilir harf sırasına göre sırası ile anlamlarına bakabilir.

Sondan başa, baştan sonra, erkek isimleri, bayan isimleri, kelime içerisinde arama yapabilir, mail olarak başkasına isminin anlamını gönderebilirsiniz. Toplamda 7274 adet bay ve bayan isimleri bulunmaktadır. Bunların anlamlarını, nereden köken olarak geldiğini detayları ile birlikte program içerisinde bulabilirsiniz.

Programda kısıtlama ve arama sınırı olmayıp tamamen ücretsiz Windows işletim sisteminizde kullanabilmeniz mümkündür.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 5.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent İsimler Sözlüğü Programı Bilgisayar için İndir


Datakent İsimler Sözlüğü Programı Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz dosyayı sıkıştırılmış halden bilgisayarınıza açınız. Klasör içerisinde yer alan kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız.

Datakent İsimler Sözlüğü Programı Bilgisayar İçin Kurulum Yeri Belirleme

Kurulumun ikinci aşamasından sizden isimler sözlüğü programını nereye kurmak istediğiniz soran ekran gelecektir. Bu yeri aynen C:isimsozlugu olarak bırakabilir veya dilediğiniz bilgisayarın başka yerine kurabilirsiniz.

Datakent İsimler Sözlüğü Programı Bilgisayar İçin Kuruluma Hazır Ekranı

Diğer kurulum ekranında kurulum için hazır olduğunu göreceksiniz. Bu kurulum ekranında “İleri” butonuna basarak bilgisayara kurulumu yapınız.

Datakent İsimler Sözlüğü Programı Bilgisayar İçin Kurulumu Bitirme

Son ekranda kurulumu bitirmenizi sizden isteyecektir. Kurulumu bitirerek bilgisayarınızda istediğinizde çalıştırabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.