Datakent KASA EX – Ücretsiz Kasa Takip Programı

Datakent KASA EX ücretsiz olarak sunulan kasa takibi, personel takibi, banka takibi, çek takibi ve cari takibi yapabileceğiniz Windows yazılımıdır ve tamamen Türkçedir.

İndirmiş olduğunuz bu kasa takip programında ücretli sürümde indirme sırasında gelmektedir. Ücretsiz sürüm için günlük anlık kasa raporu, kayıt limiti kısıtlaması yoktur.

KASA EX programı ücretsiz olmasına rağmen bazı modüllerde ücret talep edilmektedir.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 13.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent KASA EX İndir


Datakent KASA EX Kurulumu

İlk olarak programın düzgün çalışması için klasör içerisinde yer alan veritabanı programı olan BDE_Kur kurumu yaparak daha sonra program kendisi olan Kasa EX v7.8 Standart KUR dosyasını çalıştırmanız gerekmektedir.

Datakent KASA EX için Kullanıcı Çalışma Seçimi

Kasa EX v7.8 Standart KUR programı çalıştırdıktan sonra bilgisayarda kaç kişi çalıştığını size soracaktır. Tek kullanıcı ise yalnızca ben seçimini birden çok kullanıcı çalışacaksanız bu bilgisayarı kullanan herhangi bir kişi seçimini işaretleyiniz.

Datakent Kasa EX Hedef Klasör Berlirleme

Diğer kurulum ekranında ise hedef klasör belirlemeniz lazım. Yani kurulumu bilgisayar için nereye yapmak istediğiniz belirlemelisiniz. Standart kurulum için C:KasaEX olarak kuruluma devam edebilir veya başka bir yere kurmak için hedef klasör belirleme alanında “Gözat” butonuna basarak değiştirebilirsiniz.

Datakent Kasa EX Kuruluyor

Diğer kurulum ekranında bilgisayara gerekli olan dosyaları atarak izin vermenizi isteyecektir. En son kurulum aşamasında kurulumu sonlandırarak bilgisayarınızda çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Çalıştırmak için masa üstüne gidebilir veya kurulum yaptığınız yerden KASAPRO.exe dosyasından çalıştırabilirsiniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.