Datakent Keman Çalmayı Öğrenme Programı Ücretsiz

Bilgisayarınızda Kemal çalmaya öğretecek yararlı bir programdır. Eğitim programları arasında olan bu program ile bilgisayar ortamında Kemal çalmayı öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Özellikle yeni başlayanlar için ücretsiz olan bu program ile bilgisayar ortamında Keman nota harflerine basarak notaların seslerini öğrenebilir, çaldığınız notlarını daha sonra dinleyebilir, durdurabilir veya kayıt edebilirsiniz.

Notlar ki sütun halinde karşınıza çıkar üst tarafta hızlandırılmış notaları alt tarafta ise normal notaları görürsünüz burada hangi notaya basarsanız o nota çalar ve basmış olduğunuz notaları hemen üst tarafta play ile çalabilir, durdurma tuşu ile de çalmayı durdurabilirsiniz. Programın kullanımını bu şekilde basittir.

Zorlamadan bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde çalıştırabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz olup hiç bir kısıtlama program içerisinde bulunmamaktadır. İstediğiniz kadar özgürce çalışabileceğiniz Kemal öğrenme ve Keman eğitim programıdır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent Keman Çalmayı Öğrenme Programı Ücretsiz İndir


Datakent Keman Çalma Öğrenme Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz arşiv dosyasını bilgisayarınızda açınız. Arşiv dosyası içerisinde sadece bir tek programı çalıştırma dosyasını göreceksiniz. Bilgisayarınızda kurulum yapmadan çalıştırabilirsiniz.

Bu Keman çalma programını kurmanıza gerek yoktur. Direk olarak kurulumsuz olarak çalıştırmaktadır. İsterseniz klasörünü bir USB belleğe alarak başka bilgisayara götürerek orada da kurulum olmadan çalıştırabilirsiniz.

Kurulumsuz tüm Windows işletiminde program çalışacak siz de istediğiniz yerde istediğiniz kişiler ile Keman çalmayı öğrenmeye başlayabileceksiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.