Datakent My Favorites – Windows 8 için Alternatif Başlat Menüsü Oluşturma

Datakent My Favorites programı Windows 8 kullanıcıları için alternatif olarak başlat menüsü yapma programıdır.

My Favorites programı sayesinde başlat menüsünü kendinize göre özelleştirebilirsiniz, program içerisinde istediğiniz programı sürekle bırak özelliğini kullanarak My Favorites atabilir, bilgisayarınız kapatabilir, yeniden başlatabilir veya uyku moduna geçirebilir, simgelerini değiştirebilirsiniz. Windows 8 için ideal bir programdır. Diğer Windows işletim sistemlerinde de çalışmaktadır.

Programda Türkçe ve İngilizce dil seçeneği bulunmaktadır. Programı tamamen Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 1.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent My Favorites İndir


Datakent My Favorites Kurulumu

İndirmiş olduğunuz dosyayı açınız. Klasör içerisinde yer alan kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız ve karşınıza çıkan dil seçimini seçerek kurulumu başlatınız.

Datakent My Favorites Kurulum Dil Seçimi

İkinci kurulum ekranında bilgisayarınızda programı nereye kurmak istediğinizi soran kurulum ekranı gelecektir. C:MyFavorites olarak devam edebilir, değiştirebilirsiniz.

Datakent My Favorites 3. Kurulum Ekranı Görüntüsü

3. kurulum ekranında ise başlat menüsü adını ve kısa yol ayarlamalarını sizden yapmanızı isteyecektir. İlgili seçimleri kendinize göre düzenleyerek kurulum devam ediniz.

Datakent My Favorites Program Dili Seçim Ekranı Başlangıç için

Bu aşamadan sonra program için gerekli olan kurulum dosyalarını bilgisayarınıza atacak ve kurulumu bitirmenizi programı çalıştırmanızı isteyecektir. Programı çalıştırdığınızda yukarı da gözüktüğü şekilde dil seçimini yapmanızı isteyecektir. İlk dil seçimi kurulum için olup en son istenilen dil seçimi ise programı ana dilinin ne olmasını istediğinizi soran program dili seçimidir.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.