Datakent Orman Ürünleri Muhasebe Otomasyonu

Datakent orman ürünleri satan iş yerleri için hazırlanmış bilgisayar yazılımıdır.

Bu muhasebe programında stok işlemleri, satıcı işlemleri, fatura, fatura düzenleme, kayıt girişi ve düzenleme, müşteri iletişim bilgilerini girme, müşteriye notlar ekleme, satış yapma, fatura hazırlama, satılan ürünler, ödeme toplamı, iskonto ve KDV oranı detaylarını, kalan ödeme ve toplam verilecek borçları görebilirsiniz.

Program içerisinden satılan ürünlerin toplam raporunu, ödenen tutarların toplam raporlarını, borcunuzu zamanında getirmeyen kişileri ve gelmeyen paraların toplam tutar raporunu görebilirsiniz. Stok ve ödeme alarmı, otomatik veya manüel olarak yedek alma özelliğini programın içerisinde bulabiliyorsunuz.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 11.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent Orman Ürünleri Muhasebe Otomasyonu İndir


Datakent Orman Ürünleri Muhasebe Otomasyonu Bilgisayar İçin Kurulumu

İndirmiş olduğunuz arşiv dosyasını bilgisayarınızda kurmak için açınız. İlk olarak programın bilgisayarınızda düzgün çalışması ve verileri tam kayıt etmesi için BDE Kur veritabanı yazılımını kurunuz ve yine aynı klasör içerisinde yer alan OUMS_kur dosyasına dokunarak kurulumu bilgisayarınız için başlatınız.

İlk kurulum ekranında programı C:oums olarak kurmak istediği soracaktır. Bu kurulum yerini değiştirebilir veya C:oums olarak devam edebilirsiniz.

Datakent Kurulum Yeri Belirleme (Orman Ürünleri Muhasebe Otomasyonu)

Bu işlemlerden sonra programın çalışması için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza açarak kurulum tamamlayacaktır. Programı masa üstünden kısa yol ile başlatabilir veya kurulum yaptığınız yere klasör içerisine giderek de programı başlatabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.