Datakent Programmer Calculator – Gelişmiş PC Hesap Makinesi ve Programlama Formülleri

Programmer Calculator gelişmiş bir hesap yapma hesap makinesidir. Aynı zamanda programda programcılar için özel fonksiyonlar ile hesap yapılabilmektedir.

Program içerisinde formül kitabı, sabitler, fonksiyonlar, değişkenler, user fonksiyonları, diğer program fonksiyonları, daire, alan, çevre, yarı çap, çap formülleri, bit alanı, açı, davranış ve görüntü ayarlamaları gibi bir çok özelliği kullanabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz formül veya hesaplamaları dışa aktararak kayıt edebilir ve daha sonra tekrar içe aktara bilirsiniz. Hesaplama yapmayı daha profesyonel olarak yapmak isteyen hesaplama aracı arayan ve program formülleri ile detaylı hesap yapmak isteyen programcılar Programmer Calculator size göre olabilir. Programı derinlemesine incelemeniz de fayda var.

Ayrıca yardım menüsüne giderek topluluğa katılabilir, görüşünüzü bildirebilir, yardım konuları detaylı olarak görebilirsiniz. Program tamamen ücretsiz olarak sunulmak ve birçok kişi tarafından geliştirilmektedir.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 13.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılımı


Datakent Programmer Calculator İndir


Programmer Calculator Programı Çalıştırılması

İndirmiş olduğunuz programmer_calculator.zip dosyasını Winrar ile kurmak istediğiniz bilgisayarda klasörün tamamını açınız. Açtığınızda kartşınıza speedcrunch.exe dosyası çıkacaktır. Bu dosyaya programı çalışması için gerekli olan exe dosyasıdır. Speedcrunch dosyasına tıklayarak bilgisayarda kullanmaya başlayabilirsiniz. Çalıştırması bu kadar basitdir.

Kurulum gerektirmeyen bu program isterseniz klasörü harici bir diske alarak diğer bilgisayar için de açabilirsiniz. Klasör yerini değiştirmeniz fark etmez istediğiniz yere klasörü toplu olarak almak sureti ile kopyalayabilir veya taşıyabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.