Datakent Saz Çalmayı Öğrenme Programı

Datakent Saz çalma programı ile bilgisayarınızda saz çalmayı öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Program hiç saz çalmamış ve meraklıları için bilgisayar ortamında saza ısınma ve saz çalmaya başlamak amacı ile hazırlanmış tamamen Türkçe ve ücretsiz bir programdır.

Program ile notalara istenilen klavye tuşunu ayarlayabilir, ritim seviyesini ayarlayabilir, kısa yol menüleri kullanabilir, dosya tanıma özelliğini kullanabilir, girmiş olduğunu tüm notaları çal menüsü kullanarak çalıp dinleyebilirsiniz.

Otomatik kayıt yapma, kayıt etme, kayıt edilen dosyaları sonrada açarak dinleme üzerinden değişiklik yapma veya düzeltme işlemlerini yapabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 1.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent Saz Çalmayı Öğrenme Programı İndir


Datakent Saz Çalmayı Öğrenme Programı Kurulum ve Kullanımı

İndirdiğiniz arşiv dosyasını bilgisayarınızda Winrar, 7-Zip veya diğer sıkıştırma programlarından birisi ile açınınız. Klasör içerisinde bulunan tek dosyayı çalıştırarak bilgisayarınızda kurulum yapmadan direk olarak çalıştırabilirsiniz.

Saz çalma programın kullanımı ise basit her klavye de bulunan tuşlar o notaya basmaktadır. Bu klavye tuşlarını ezberledikten saz çalma programını seveceğinizi umuyoruz. Başlarda zorlanırsınız fakat programı kullandıkça zevk alacaksınız. Saz çalışmasını oto kaydet butonuna basarak kayıt edebilir, kayıt etmeden çalıştığınız ders üzerinde saz çalma programı kapatmadan çal butonuna basarak dinleyebileceksiniz.

Saz sevenler bu program Âşık Veysel’in uzun ince bir yoldayım türküsü bile çalabilirsiniz. Neden olmasın başlamak bir işin bitirmenin yarısıdır dememiş mi atalarımız. Bir başladığınızda arkası da gelecektir.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.