Datakent Stok Takip SQL – Muhasebe Stok Takip Programı

Stok Takip SQL, bilgisayarınızda stok takibi yapabileceğiniz Windows işletim sisteminizde kullanabileceğiniz muhasebe programıdır.

Stok girişi ve çıkış işlemleri, stok kart tanıtımı ve açıklama girme, demirbaş takibi, barkot veya etiket baskısı çıkarma, depo tanıma yapma, toplu stok girişi ve çıkış işlemleri, şirketler arası stok hareketleri, tüm işlemleri yapar. Excel aktarım, çoklu form kullanımı, kullanıcı oluşturma be yetki belirleme, network üzerinden çalışma, adres defteri veri yedekleme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 8.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent Stok Takip SQL – Muhasebe Stok Takip Programı İndir


SDatakent Stok Takip SQL – Muhasebe Stok Takip Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz dosyayı kurmak istediğiniz bilgisayarda Winrar ile açınız. Klasör içerisinde ilk olarak BDE Kur dosyasını kurunuz bu dosya programın düzgün çalışması için gerekli olan veritabanını kurmak içindir. BDE Kur kurulumundan sonra yine aynı klasör içerisinde yer alan Stok Takip DEMO dosyasına basarak kurulumu başlatınız.

Datakent Stok Takip SQL Bilgilendirme Kurulum Penceresi

Kurulum başında bilgilendirme alanını göreceksiniz. Bilgilendirme alanında size programın deneme sürüm olduğunu 50 kayıt girebileceğinizi ve diğer bilgileri verecektir. Okuyarak kuruluma devam ediniz.

Diğer kurulum ekranında ise başlat menüsü adı ve programın kısa yollarını belirlemenizi isteyen ekranları göreceksiniz. İlgili seçimleri yaparak kuruluma devam ediniz kurulum sırasında Windows izin vermenizi isterse kurulum devam edebilmesi için izinleri vererek kurulumu tamamen bitiriniz. Programın lisansını program içerisinde satın alabiliyorsunuz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

  1. Şuayip DUMAN 18 Şubat 2019

    Merhaba stok takibi ve muhasebe programı entegremi ucretsiz mi deneyebilirmiyim 05334***193

    1. Moderatör 18 Şubat 2019

      Şuayip Bey, sitede deneme sürümü verilmiştir. Deneme sürümleri ücretsiz değil deneme için yapımcı tarafından sunulan bir imkandır. Programın lisansını satın alarak tüm özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Detaylı bilgi için size yapımcı olan DATAKENT Yazılım Ltd. Şti. numarasını buradan verelim 0 532 587 52 30 bu cep telefonu ile yapımcı ile görüşerek tüm sorularınızı sorabilirsiniz.