Datakent Stok Takip – Tamamen Ücretsiz Stok Takip Programı

Datakent stok takip programı ile stoklarınızı bilgisayarınızda tutarak takibinizi yapabilirsiniz. Stok takip programı tamamen ücretsiz olarak sunulan muhasebe programıdır.

Program ile stok kodu, malın cinsi, açıklama fiyat, giriş ve çıkış, kritik stok seviyesi, KDV oranı gibi bilgileri girebilir ve değiştirebilirsiniz. Sınırsız stok girişi, ürün resmi ekleme, stok hareketleri ve stok listenizi de görebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent Stok Takip İndir


Datakent Stok Takip Kurulumu

Sıkıştırılmış dosyayı açtığınız da ilk olarak programın düzgün çalışması ve verileri düzgün olarak kayıt etmesi için veritabanı programını (BDE Kur) kurmalısınız.

Veritabanı programını kurduktan sonra Stok Takip yazılımı kurulum için bilgisayarınızda başlatınız. Program hakkında uyarıları göreceksiniz yedekleme ve programı çalışması için önemli olduğundan dikkatli olarak tüm uyarıları okuyunuz.

Datakent Stok Takip Kurulum İçin Uyarı Kurulum Ekranı

Bu kurulum aşamasından sonra bilgisayar kullanıcıların kaç kişi olduğunu soran kurulum ekranı gelecektir. İlgili seçimi yaparak kuruluma devam ediniz.

Datakent Stok Takip – Tamamen Ücretsiz Stok Takip Programı Bilgisayara Kurulum Yeri Seçme

Diğer kurulum ekranında ise stok takip programını bilgisayarda nereye kurmak istediğinizi soran ekran çıkacaktır. Kuruluma C:Stok2 olarak devam edebilir veya “Gözat” butonuna basarak stok takibi programının yerini siz belirleyebilirsiniz.

Bu işlemlerden sonra en son kurulum aşamasında bilgisayara programı kurmasını bekleyiniz ve son kurulum ekranında kurulum için izin isteyecek izini verdiğiniz de kurulum tamamen bitecektir.

Datakent Stok Takip – Tamamen Ücretsiz Stok Takip Programı BDE Hatası

Programın kurduktan sonra yükleme klasörü içerisinde ki BDE_Kur dosyasını kurmayı unuymayınız. BDE hatası almamak için bunu yapınız. BDE kurmazsanız hata alır ve programı açamazsınız.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

7 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

 1. Yunus Ali Irmak 16 Eylül 2022

  Merhaba ücretsiz stok takip programını indirdim. Öncelikle çok teşekkürler. Stokları kendi stok Excel’imden nasıl aktarabiliyorum ya da aktara biliyor muyum?

 2. Samet Eyice 19 Ocak 2022

  Datakent stok takip programı hakkında bir şey sormak istiyorum. İndirdiğimizde stok takip programı full olarak kulla bilecek miyiz? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

  1. Moderatör 19 Ocak 2022

   Selam Samet Bey program tamamen ücretsiz ve full içerikli bir programdır. Program kullanımında kısıtlama yoktur. Tamamen ücretsizi programın bütün özelliklerini kullanabilirsiniz.

 3. Serhat Yörük 28 Ekim 2021

  Hata veriyor. Kurulum bittikten sonra kullanıcı belirleyin diye uyarı veriyor. İlginç her şey gayet normal şekilde yapıldı.

 4. Mehmet Öztürk 29 Eylül 2021

  İlk girişte şifreyi yanlış girdim. Programı kaldırıp tekrar kurdum. Yeni şirket oluşturamıyorum. Sadece bir tek şirket ismi ile çalışır uyarısı veriyor.

 5. Yılmaz 22 Şubat 2019

  Merhaba programı indirdim bde yi kuramıyorum hata veriyor tesekkurler

  1. Moderatör 23 Şubat 2019

   Merhaba Yılmaz Bey hatanın ne olduğunu yazmamışınız yine de nasıl kuracağınızı resimli olarak anlatalım.

   İndirdiğiniz zip dosyası içerisinde BDE_Kur.exe dosyasını fare ile sağa tıklayarak resimde gözüktüğü gibi “Yönetici olarak çalıştır” mesüne tıklayarak, çalıştırınız.

   Kurulum yapılacak dizin oluşturulsun mu sorusuna çıkarsa kurulu olmasa çıkan bir sorudur evet (yes) butonuna dokunarak kurulama devam ediniz.

   Bu işlemi yaptıktan sonra bir sefere mahsus bilgisayarınızı kapatarak açınız ve programı çalıştırınız. Resimlere bakarak yapınız, farklı bir hata alıyorsanız yazınız.