Datakent Stok Takip – Tamamen Ücretsiz Stok Takip Programı

Datakent stok takip programı ile stoklarınızı bilgisayarınızda tutarak takibinizi yapabilirsiniz. Stok takip programı tamamen ücretsiz olarak sunulan muhasebe programıdır.

Program ile stok kodu, malın cinsi, açıklama fiyat, giriş ve çıkış, kritik stok seviyesi, KDV oranı gibi bilgileri girebilir ve değiştirebilirsiniz. Sınırsız stok girişi, ürün resmi ekleme, stok hareketleri ve stok listenizi de görebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent Stok Takip İndir


Datakent Stok Takip Kurulumu

Sıkıştırılmış dosyayı açtığınız da ilk olarak programın düzgün çalışması ve verileri düzgün olarak kayıt etmesi için veritabanı programını (BDE Kur) kurmalısınız.

Veritabanı programını kurduktan sonra Stok Takip yazılımı kurulum için bilgisayarınızda başlatınız. Program hakkında uyarıları göreceksiniz yedekleme ve programı çalışması için önemli olduğundan dikkatli olarak tüm uyarıları okuyunuz.

Datakent Stok Takip Kurulum İçin Uyarı Kurulum Ekranı

Bu kurulum aşamasından sonra bilgisayar kullanıcıların kaç kişi olduğunu soran kurulum ekranı gelecektir. İlgili seçimi yaparak kuruluma devam ediniz.

Datakent Stok Takip – Tamamen Ücretsiz Stok Takip Programı Bilgisayara Kurulum Yeri Seçme

Diğer kurulum ekranında ise stok takip programını bilgisayarda nereye kurmak istediğinizi soran ekran çıkacaktır. Kuruluma C:Stok2 olarak devam edebilir veya “Gözat” butonuna basarak stok takibi programının yerini siz belirleyebilirsiniz.

Bu işlemlerden sonra en son kurulum aşamasında bilgisayara programı kurmasını bekleyiniz ve son kurulum ekranında kurulum için izin isteyecek izini verdiğiniz de kurulum tamamen bitecektir.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Datakent Stok Takip – Tamamen Ücretsiz Stok Takip Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 3 Adet.

  • Moderatör

   Merhaba Yılmaz Bey hatanın ne olduğunu yazmamışınız yine de nasıl kuracağınızı resimli olarak anlatalım.

   İndirdiğiniz zip dosyası içerisinde BDE_Kur.exe dosyasını fare ile sağa tıklayarak resimde gözüktüğü gibi “Yönetici olarak çalıştır” mesüne tıklayarak, çalıştırınız.

   Kurulum yapılacak dizin oluşturulsun mu sorusuna çıkarsa kurulu olmasa çıkan bir sorudur evet (yes) butonuna dokunarak kurulama devam ediniz.

   Bu işlemi yaptıktan sonra bir sefere mahsus bilgisayarınızı kapatarak açınız ve programı çalıştırınız. Resimlere bakarak yapınız, farklı bir hata alıyorsanız yazınız.