Datakent Ticari Otomasyon SQL

Datakent Ticari Otomasyon SQL ile muhasebe işlemlerinizi bilgisayar ortamında tutabilirsiniz.

Datakent Ticari Otomasyon SQL ile stok ekleme, stok çıkışı, toplu stok giriş ve çıkışı alabilme, cari hesap kontrolü, teklif veya sipariş oluşturma, fatura ve irsaliye oluşturma, düzenleme, kasa işlemleri, banka işlemleri, çek, senet işlemlerinizi tutabilir ayrıntılı raporlar ile gözlemleye bilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 12.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent Ticari Otomasyon SQL İndir


Datakent Ticari Otomasyon SQL Bilgisayara Kurulumu

İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyayı Winrar ile kurmak istediğiniz bilgisayarınızda açınız. Kurulum sırasında ilk olarak programın tam olarak çalışması için veritabanı kurmanız gerekmektedir. BDE Kur dosyasını başlatarak veritabanı kurulumu yapınız ve aynı klasör içerisinde DK-TOM Paradox DEMO KUR için asıl kurulumu başlatınız.

Kurulumun ikinci ekranında program hakkında bilgileri göreceksiniz. Burada programın deneme sürümü olduğunu ve demo sürümü için sınırlı neler yapacağınızı ve diğer bilgileri bulabilirsiniz. Okuyarak kuruluma devam ediyoruz.

Datakent Ticari Otomasyon SQL Kurulum Bilgi Ekranı
Datakent Ticari Otomasyon SQL Kullanıcı Seçimi

Diğer ekranda ise size programı kaç kişi kullanacağınız soran ekranı göreceksiniz. İlgili seçimi yaparak kurulumu devam ediyoruz.

Diğer kurulum ekranında bilgisayarınıza kurulum yerini size soracaktır. Kurulum yerini C:DK-TOM Paradox olarak bırakabilir veya siz istediğiniz bir yere kurulum yapabilirsiniz. Bu işlemden sonra son kurulum ekranın ilerleyerek bilgisayara kurma işlemini bitirmesini bekleyerek kurulumu tamamen sonlandırıyoruz.

Datakent Ticari Otomasyon SQL Kurulum Bitimi
Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.