Datakent Ücretsiz Banka Hesap Takip Programı

Bilgisayar Windows ortamından banka hesaplarını Türk lirası ve yabancı para birimi olarak kayıt edebilir, ay, ay banka takiplerinizi bilgisayar ortamında yapabilirsiniz. Türk lirası, Dolar, Euro giriş ve çıkışları, ayrı, ayrı banka girebilme, kayıt bulma ve raporlama, gün, gün giriş raporları, raporları yazdırma ya da ön izleme yapabilme, kayıtları belge olarak çıkartma belgeden raporları takip etme gibi özelliklere sahiptir.

İşletme olarak ücretsiz banka hesabı takip etmek ya da kişisel bir ya da birçok banka hesaplarınızı takip etmek için Datakent ücretsiz banka hesap takip programını kullanabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 1.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent Ücretsiz Banka Hesap Takip Programı İndir


Datakent Ücretsiz Banka Hesap Takip Programı Kurulumu

Programı indirerek datakent-ucretsiz-kisisel-banka-hesap-takip-programi-indirplayer-com dosyasını Winrar ile açınız. Klasör içerisinde bulunan kurulum dosyasını çalıştırınız. İlk kurulum aşamasından kuruluma devam ediniz.

Datakent Ücretsiz Banka Hesap Takip Programı Genel Kurulum Ekranı

Genel kurulum ekranı sonrasında programı neyere kurmak istediğinizi size soracaktır. Burası için Program Files klasörü içerisine Banka olarak kurabilir ya da kurulum yerini klasörünü değiştirerek farklı bir yere kurulum yapabilirsiniz. Kurulum yeri değiştirmenizin programın çalışmasında bir sorun oluşmaz.

Datakent Ücretsiz Banka Hesap Takip Programı Kurulum Yeri Seçimi
Datakent Ücretsiz Banka Hesap Takip Programı Tamamlanma Ekranı

Bu işlemlerden sonra programın kurulumun bitmesini bekleyiniz. Program kurulumu bittikten sonra kurulumu sonlandırarak çalıştırabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.