Datakent Win Cleaner – Gereksiz Windows Dosyaları Silme Programı

Win Cleaner Windows içerisinde yer alan gereksiz dosyaları tek tuşla bilgisayarınızda silmeye yarayan Datakent yazılım olan Türk firması tarafından yapılmış ücretsiz Windows yazılımıdır.

Program ile Geçici Dosyalar, backup files, kayıp parça dosyaları, yardım geçici dosyaları, kurulum geçici dosyaları, sistem log dosyalarını temizleyebilirsiniz. Temizleme işleminden önce temizlenecek verileri size listeler ve sizden temizlemesi için onay ister onay verirseniz bilgisayarınızı tarattıktan sonra temizler.

Bu ve diğer ayarları program içerisinde yapabilmeniz mümkün bilgisayarınızda bulunan üste bahsi geçen atık ve gereksiz dosyalarını silerek bilgisayarınız da bulunan fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Program başta da söylediğimiz üzere Türk yapımı ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Windows yazılımıdır.

1 Mb. altı bilgisayarınızda yer kaplar ve sisteminizde hızlı bir şekilde çalışmaktadır.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 580 KB | İşletim Sistemi: Windows XP, 98 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Datakent Win Cleaner İndir


Datakent Win Cleaner Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurmak için başlatınız. İlk kurulumda size bilgisayara bu Windows gereksiz dosyaları silme programını nereye kurmak istediğinizi soracaktır. Burası için standart olarak C:\WinCleaner şeklinde bıkarak kurabilir, “Browse” butonuna basarak kurulum yerine değiştirebilirsiniz.

Datakent Win Cleaner – Gereksiz Windows Dosyaları Silme Programı Türk Yapımı Kurulum Yeri Belirleme
Datakent Win Cleaner – Gereksiz Windows Dosyaları Silme Programı Türk Yapımı Kuruluyor Ekranı

Kurulum yeri belirleyerek kurulumu yaptığınızda kısa sürede bilgisayarınıza kurulum yaparak kurulumu bitirecektir. Masaüstü kısa yol simgesine basarak çalıştırabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Datakent Win Cleaner – Gereksiz Windows Dosyaları Silme Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 2 Adet.

    • Moderatör

      Selam Yavuz Bey, programı çalışırken masaüstü kısayol simgesinde sağa tıklayarak “Yönetici olarak çalıştır” menüsünden çalıştırırsanız uyarı almazsınız. Program dosyalar üzerinde silme ve diğer değişiklik yaptığından size yetkili olmadığı uyarısını vermiş. Bu programı kullanırken dikkatli kullanmanızı tavsiye ederiz.

      Gereksiz dosyaları silme hakkında tam bilginiz yoksa Ccleaner ücretsiz olan sürümü kullanmanız daha doğru olacaktır.