Datha Muhasebe Sistemi

Datha Muhasebe Sistemi

Datha Muhasebe Sistemi ile bilgisayarınızda muhasebe ve gelir gider takibini bilgisayar ortamından yapabilirsiniz.

Satış ve alış işlemleri, ürün stok işlemleri, çalışalan firma işlemleri, çek ve senet işlemleri, kasa hareketlerinden kara giriş ve çıkış işlemleri ve detaylı işlem raporlarını yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 36 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Cebir Bilişim


Datha Muhasebe Sistemi İndir


Datha Muhasebe Sistemi Bilgisayara Kurulumu

Rarlı olarak indireceğiniz rar dosyasını Winrar ile bilgisayarınızda açınız ve klasör içerisinde bulunan Setup_Muhasebe_Demo ve DathaMuhasebeDemo v2.0 kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız.

Datha Muhasebe Sistemi İlk Kurulum İlerleme Ekranı

İlk kurulum ekranında basit kurulum işlemleri hakkında size bilgi verecektir. Kuruluma devam ediniz. İkinci kurulum ekranında programı kullanacakları ve programı nereye kurmak istediğinizi size soran ekran ile karşılaşacaksınız. Bu ekranda sadece siz programı kullancaksanız yanlızca ben tüm herkes kullanacaksa herkes seçimini seçerek kurulum yerini belirleyerek kuruluma devam ediniz.

Datha Muhasebe Sistemi Kullacak Kişileri ve Kurulum Yerini Belirleme Ekranıdır!

Son kurulum ekranını geçtiniz. Bu kurulum ekranında kurulumu onaylayınız, bilgisayara tamamen kurulumu yapmasını bekleyiniz ve kurulumu tamamen sonlandırınız.

Datha Muhasebe Sistemi Giriş Ekranıdır!

Muhasebe programı başlatıktan sonra deneme sürüm giriş ekranına kullanıcı adı: demo şifre: demo olacak şekilde giriş yaptığınızda deneme sürümü giriş yaparak programı deneyebilirsiniz.

Program içerisinde lisansı nasıl satın alacağınız ve gelişmiş yardım menüsü bulunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken muhasebe programın içerisinde sağ tarafta yer alan “Yardım ve Destek” menüsünü kullanmanız yeterli olacaktır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.