Demir – Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Hesaplama Programı Ücretsizdir!

Demir motorlu taşıtlar verginizi hesaplamak istiyorsanız kurulum yapmaya gerek kalmadan sadece zipli dosyayı bilgisayarınızda açarak MTV hesaplamasını kolayca yapabilirsiniz.

Her yıl 2 defa olmak üzere Devlet tarafından araç sahiplerinden alınan Motorlu taşıtlar vergisini bu program ile sadece sizden istenilen araba veya diğer araç bilgilerinizi girerek anında hesaplayabilirsiniz.

Üstelik program içerisinde geçen yıllar ne kadar vergi tuttuğunu da öğrenebilmeniz mümkündür. 2018 yılına uyumlu olan bu program 2005 senelerine kadar hesaplama yapmaktadır. Aracınızın yılı ise 1960 kadar hesaplama imkânı bulunmaktadır. Bu şekilde aracınız kaç yaşında olursa olsun 1960 senesine kadar araç yaşı girmeniz mümkündür.

Araba, minibüs, motosiklet, panelvan ve motorlu karavanlar, otobüs ve benzeri diğer araçlar, uçak, helikopter ve diğer motorlu olan araçları program içerisinde seçerek 2 taksit olarak görebilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 78 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Gürol Demir


Demir – Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Hesaplama Programı İndir


Demir – Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Hesaplama Programı Bilgisayar İçin Nasıl Açılır?

Programda başta da söylediğimiz üzere kurulum gerektirmez. Kurulum gerektirmediği için diğer bilgisayarlar da yine kurulum gerektirmeden çalıştırabilir. İş yerinize ve diğer kullanmak istediğiniz kişiye dosyayı vermeniz veya o bilgisayarda açarak programı çalıştırabilmeniz mümkündür.

İndirmiş olduğunuz mtv.zip dosyasını Winrar veya Winzip ile çalıştırmak istediğiniz bilgisayarda açınız.

Program içerisinde Mtv.exe dosyasının üzerine dokunarak çalıştırmanız yeterli olacaktır. Program boyutu düşüktür, bu sebeple bilgisayarınızda az yer kaplayan bir programdır, sürekli tutabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.