Demirsoft Gelen ve Giden Evrak Kayıt ve Arşiv Programı

Demirsoft yazılım tarafından Windows işletim sisteminde kullanabileceğiniz evrak kayı ve arşiv yapma programıdır.

Program ile gelen ve giden evrakların oto veya manüel olarak sıra numarası alabilme, kurum ve diğer yerlerin tanımını girme, gelen ve giden evrak barkot etiketleme sistemi, evrak sınıfı ve tanıma girebilme, giriş tarihileri, nereden geldiği, gelen evrak raporları ve giden evrak raporları gibi işlemleri yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 14 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Demirsoft Yazılım


Demirsoft Gelen ve Giden Evrak Kayıt ve Arşiv Programı İndir


Demirsoft Gelen ve Giden Evrak Kayıt ve Arşiv Programı Kurulumu

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kurulum ilk aşamalarından kurulum yönergelerini okuyarak ve kabul ederek evrak takip programını kurmaya devam ediniz. İkinci aşamasında ise size programı nereye kurmak istediğiniz soran ekranı göreceksiniz. Kurulum yerini seçerek kuruluma kaldığınız yerden devam ediniz.

Demirsoft Gelen ve Giden Evrak Kayıt ve Arşiv Programı Kurulum Yeri Seçimi

Diğer kurulum aşamasında ise bilgisayarınızda bulunan başlat menüsünden programı hangi ad ile kayı etmenizi size soracaktır. Burası için Gelen-Giden Evrak Kayıt ve Arşiv olarak orijinal haliyle devam edebilir veya değiştirebilirsiniz. Bu ad size kalmış nasıl hatırlarsanız o şekilde değiştirebilir veya aynen bırakabilirsiniz.

Demirsoft Gelen ve Giden Evrak Kayıt ve Arşiv Programı Başlat Menüsü Dizini Seçimi

Son aşamada ise programını kurmanız için sizden onay isteyen kurulum ekranını göreceksiniz. Kuruluma onay vererek bilgisayarınızda tamamen kurmasını bekleyerek kurulumu bitiriniz.

Demirsoft Gelen ve Giden Evrak Kayıt ve Arşiv Programı Lisans Ekranı

Programın kullanımında size 50 adet açma imkânı sunmaktadır. Her açmada bir hakkınız gider. Programı satın almak içinde aktivasyon kısmını kullanarak tamamen sınırsız olarak lisansını alarak kullanabilirsiniz.

Deneme sürümü için kullanıcı adı: Demirsoft şifre: 1 olarak giriş yapınız.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.