Demirsoft İnternet Giriş Sayfasını Kolay Değiştirme Programı

Demirsoft tarafından Windows işletim sistemine uygun internet giriş sayfasını kolaylıkla değiştirebileceğiniz ücretsiz yazılımıdır.

Internet Explorer üzerinde işlem yapan bu program ile eğer internet sayfanız değişti, pasifleşti ve bilgisayarınız değiştirmeye izin vermiyorsa tek tıkla istediğiniz sayfayı giriş sayfası olarak bu program ile değiştirebilirsiniz.

Internet Explorer tarayıcısında internet giriş sayfasını nasıl değiştire bileceğiniz bilmeyenler de bu programı kullana bilir sadece yapmanız gereken açmak ve açılışta hangi siteye girmesini istediğinizi yazmak olacaktır.

Programda ayrıca elle site girmenin yanı sıra boş sayfa açma, geçerli olan internet sayfasına alma yani ilk geçerli sayfaya geri dönme, varsayılanı kullanma ve diğer seçeneğinde sıkça kullanılan siteleri görebilir bunlardan istediğinizi seçebilirsiniz.

Programı özellikle internet kullanıcıların çok sıklıkla şikâyet ettiği Internet Explorer ana sayfa sayfasına istenmeyen sitelere girmeleri sonucunda (bu trojan veya reklâm yazılımdan kaynaklanabilir) değiştirme işlemi yapamayanlar için önerdiğimiz ücretsiz yazılımdır.

Program İngilizce isim olarak bilgisayarınızda StartPageExplorer olarak açılır sadece ismi İngilizcedir. Program tamamen Türkçe ve Türk yapımıdır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 119 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Demirsoft Yazılım


Demirsoft İnternet Giriş Sayfasını Kolay Değiştirme Programı İndir


Demirsoft İnternet Giriş Sayfasını Kolay Değiştirme Programı Çalıştırma

Program kurulum gerektirmemektedir. Arşiv dosyasını açmak ve açmış olduğunuz klasör içerisinde tek dosyadan işlem yapabilirsiniz. Programın sadece exe dosyası alınarak başka bir bilgisayara kopyala / yapıştır işlemleri ile yüklenerek çalıştırılabilmektedir. Başka bir arkadaşınızın Internet Explorer ana sayfasını da bu şekilde değiştirebilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.