DemirSoft Market ve Mağaza Barkodlu Satış Programı

Demirsoft tarafından yapılan market ve mağazalar için geliştirilmiş barkotlu satış işlemlerini bilgisayar ortamına girebileceğiniz bilgisayar yazılımıdır. Nakit satış, pos satış, nakit ve pos ile satış, veresiye satış, indirimli olarak indirim oranına göre satış ve fiş yazdırma özelliği bulunmaktadır. DemirSoft Market ve Mağaza Barkodlu Satış Programı

Program bir satışı yapmanız için gereken sadece barkodu program ile okutmak olacaktır. Toplam 50 adet açma hakkınız vardır. Her açılışta deneme imkânında bir sayı düşer. Programın lisansını ise ana açılışta lisans aktivasyon alanına giderek satın alabilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 16.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Demirsoft Yazılım


DemirSoft Market ve Mağaza Barkodlu Satış Programı İndir


DemirSoft Market ve Mağaza Barkodlu Satış Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınıza yazılımı tamamen kurmanız için çalıştırınız. İlk iki aşamada onayları vererek kuruluma devam ediniz.

En son kurulum aşamasında ise programı size nereye kurmak istediğiniz soran ekran gelecektir. Burası için C:Program FilesDemirSoft Barkotlu Satış olarak devam edebilir, değiştirerek farklı bir isim girebilirsiniz.

Demirsoft Market ve Mağaza Barkodlu Satış Programı Kurulumu

Son kurulum aşamasında ise sizden programı bilgisayara kurmanız için onay isteyecektir. Onay vererek programın kurmasını bekleyiniz ve kurulumu bitiriniz. Artık masa üstü kısa yol veya başlat menüsüne giderek deneme sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programın deneme sürümüne girebilmeni için kullanıcı adı: BarkodluSatis olarak şifre: 1 olarak giriniz ve devam ediniz. Bu bilgileri doğru girdiğinizde deneme sürüm açılacaktır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

DemirSoft Market ve Mağaza Barkodlu Satış Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 2 Adet.

    • Moderatör

      Samet Bey, sorunuz için size yapımcı olan Demirsoft yazılım ile irtibata geçmenizi öneririz. Destek hatları: 0 505 615 26 60 ve 0 212 909 09 07 bu numaradan iletişime geçtiğinizde programı satın aldığınızı ve tam olarak kurulum yapamadığınız bildirirseniz size yardımcı olacaklardır.

      Site içerisinde yapımcıların programlarını siz değerli kullanıcılarımıza tanıtmak amacı ile yayına alıyoruz. Site içerisinde bulunan yapımcıların hiçbirisi ile bir bağlantımız yoktur. Sorunuz teknik bir soru olduğundan yapımcı ile iletişime geçmeniz en doğru yol olacaktır.