Demirsoft Ön Muhasebe Programı

Demirsoft yazılım tarafından yayınlanan ön muhasebe işlemlerini bilgisayarında yapmak isteyenler için geliştirilmiş deneme sürümü ön muhasebe tutma programıdır.

Fatura ve irsaliye işlemleri, günlük satışlar ve alınan paralar, kasa, stok, banka ve çek, senet işlemleri, müşteri, sipariş teklifi hazırlama, ödemenin nasıl yapıldığı, günü geçmiş ödenmemiş olan borçlar gibi ön muhasebe işlemleri yapılabilir.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 15.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Demirsoft Yazılım


Demirsoft Ön Muhasebe Programı İndir


Demirsoft Ön Muhasebe Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda ön muhasebe tutmak istediğiniz bilgisayar için çalıştırmalısınız. Kurulum ilk alanlarını ilerleyerek, kabul ederek deneme sürümü için kuruluma devam ediniz.

İkinci kurulum ekranında size ön muhasebe programını hangi dizine kurmak istediğinizi soran ekranı görürsünüz. Burası için C:Program FilesDemirSoft Muhasebe9 olarak devam edebilir veya istediğiniz yere ön muhasebe programının kurulumunu yapabilirsiniz.

Demirsoft Ön Muhasebe Programı Kurulum Yerini Seçiniz Ekranı

Diğer ekranda programı hangi isimle başlat menüsüne kayıt etmenizi soracaktır. Burası için de yine DemirSoft Muhasebe olarak devam edebilir veya başka bir isim girerek değiştirebilirsiniz. Bu işlemden sonra yine kuruluma devam ediniz.

Demirsoft Ön Muhasebe Programı İşte Son Kurulum Ekranı

Son kurulum ekranına geçtiğinizde kuruluma onay vermeniz yeterli olacaktır. Kurulum bittiğinde sizden kullanıcı adı ve şifre istenecektir. Deneme sürümü için Kullanıcı Adı: Fatura, Şifre: 1 olarak giriş yaptığınızda deneme sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.