Demirsoft Oto Teknik Servis Programı

Oto teknik servis işlevi yapan iş yerleri için bilgisayar ortamında gerek işlerini gerek se müşterilerini takip etmeleri için hazırlanmış olan Türkçe oto iş takibi yazılımıdır.

Oto servis için müşteri adı girme, değiştirme, iş zamanı belirleme, randevuları görme, teknik servis aksesuarlarını girme işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 15.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Demirsoft Yazılım


Demirsoft Teknik Servis Programı İndir


Demirsoft Teknik Servis Programı Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurmak için çalıştırmanız gereklidir. İlk kurulumdan sonra ki kurulum ekranında bilgisayarınıza bu teknik servis programını nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz.

Demirsoft Oto Teknik Servis Programı Kurulum Yeri Seçimi

Burası için C:Program FilesOto Teknik Servis olarak devam edebilir veya istediğiniz kurulum yerini seçebilirsiniz. 3. kurulum aşamasında ise başlat menüsünden oto teknik servis programını hangi ad ile çağırmak istediğinizi size soracaktır. İlgili seçimi onaylayarak veya değiştirerek kuruluma devam ediniz.

Demirsoft Oto Teknik Servis Programı Yükleme İçin Hazır Ekranı

Kuruluma onay verdiğinizde kurulum için dosyaları bilgisayarınıza yükleyerek kurulumu sizden bitirmenizi isteyecektir. Kurulum bu şekilde bitirmiş olacaksınız. Programı başlatabilirsiniz.

Demirsoft Oto Teknik Servis Programı Lisansı

Programı başlattıktan sonra lisans ekranı gelir. Deneme sürümü kullanacaklar “Deneme Sürümü Kullan” butonuna basarak deneme sürümünü çalıştırabilirler, lisansı satın alarak full özelikli kullanmak isteyenler yine bu lisans sayfasında “Aktivasyon Onayla” alanında lisansı girebilirler.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.