Demirsoft PC Hesap Makinesi Programı Çift Sıfır Özellikli

Bilgisayarınızda bulunan hesap makinesi yetersiz kalıyor ve değişik tada ve değişik görüntüye sahip olan bir hesap makinesi arayanlardansanız Demirsoft ücretsiz hesap makinesini kullanabilirsiniz.

Program bilimsel olmasa da basit ve basit yüzde işlemleri gibi işlemleri yapabilmektedir. En son yapılan işlemi görebilir, çift sıfır atma gibi önemli dokunma seçeneklerini program içerisinde bulabilirsiniz.

Kurulum gerektirmeyen bu hesap makinesi ile x^y işlemleri, MC, MR, M+, M-, C, CE gibi işlemleri yapabilir, ister mouse ile isterseniz klavye ile kontrol edebilirsiniz. Özellikle hızlı hesap yapmak isteyenler klavye ile rahatlıkla onlarca hatta yüzlerce işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir.

Yanlış yaptığınızı mı düşündünüz, o zamanda hemen yan tarafta bulunan sarı işlem geçmişi ekranından yapmış olduğunu işlemlerin doğru olarak girip girmediğinizi kontrol edebilirsiniz.

İşlem listesini temizleyebilir, hesap makinesi kapatma tuşunu kullanarak (kendi içerisinde Windows kapatmadan bahsedilmiyor) hesap makinesi işlemlerini kapatarak işlemleri tamamen bitirebilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 35 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Demirsoft Yazılım


Demirsoft PC Hesap Makinası Programı Çift Sıfır Özellikli İndir


Demirsoft PC Hesap Makinesi Programı Çift Sıfır Özellikli Kullanımı

Bu PC hesap makinesi programı kurulum gerektirmez, yapmanız gereken sadece arşiv dosyasını açarak içerisinde yer alan exe dosyasını çalıştırmak olacaktır.

Programın diğer önemli özelliği ise 100 KB. yakın çok az yer kaplamasıdır. Programın exe dosyası alınarak başka bilgisayar için yine kurulum gerektirmeden taşınarak çalıştırılabilir.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.