DemirSoft Rot Balans Servis Müşteri Takibi Programı

DemirSoft tarafından hazırlanan Rot Balans işlemleri yapan firmalar için hazırlanmış rot-balans servis ve müşteri takip yazılımıdır.

Program ile araç kaydı, malzeme ile yapılan işlerin detaylı raporlarını hazırlayabilir, teknik iş ve müşterilerinizi bilgisayar ortamında tutabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 17 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: DemirSoft Yazılım


DemirSoft Rot Balans Servis Müşteri Takibi Programı İndir


DemirSoft Rot Balans Servis Müşteri Takibi Programı Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda servis programının kurulumunu yapabilmeniz için başlatınız. İlk kurulumda ekranını geçerek ikinci kurulum ekranında servis programının nereye kurmak istediğinizi seçerek kuruluma decam ediniz.

DemirSoft Rot Balans Servis Müşteri Takibi Programı Kurulum Yeri Seçme Kurulum Ekranıdır!
DemirSoft Rot Balans Servis Müşteri Takibi Programı Bilgisayara Kurulumu Başlat Menüsü Kurulum Ekranıdır!

Üçüncü kurulum başlamasında ise bu programı hangi isimle çağırmak istediğinizi giriniz burasını Rot-Balans Servis ve Müşteri Takip olarak devam edebilir veya istediğiniz ismi girerek kuruluma devam edebilirsiniz.

Bu işlemden sonra bilgisayarınıza kurmanızı ve kurulumu sonlandırmanızı sizden isteyecektir. Başlat menüsünden veya masa üstü kısa yol ikonundan deneme sürümünü başlatabilirsiniz.

DemirSoft Rot Balans Servis Müşteri Takibi Programı Lisans Ekranıdır!

Deneme sürümü sınırlı kullanıma sahiptir. Her girmiş olduğunuz deneme sürüm için bir kullanım hakkınız dolacaktır. İsterseniz lisans ekranında aktivasyon işlemi yaparak yani lisansı satın alarak sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

Bu program rot-balans işlemleri için olan programdır. Eğer oto teknik servisi programı arıyorsanız yine Demirsoft tarafından yapılan “Demirsoft Oto Teknik Servis Programı” sayfasına giderek deneme sürümünü inceleyebilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.