Demirsoft Rüya Tabirleri Programı – Ücretsiz Rüya Tabiri Okuma

Demirsoft rüya tabirleri programı ile bilgisayarınızda görmüş olduğunuz rüya ile alakalı yapılan tabirleri bulabilirsiniz.

Program içerisinde binlerce kayıtlı rüya tabirlerini bulabilir, rüya havuzu açarak o an görmüş olduğunuz ve ilerde hatırlamak istediğini rüyalarınızı havuza atabilir, rüya’nın ne olduğu hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

İndirme sonrasında ilerleyen günlerde gelen rüya güncellemeleri varsa eğer güncelleme butonu basarak tekrar kurmadan güncelleyebilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 11.6 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Demirsoft Yazılım


Demirsoft Rüya Tabirleri Programı İndir


Demirsoft Rüya Tabirleri Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz arşiv dosyasını Winrar ile bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde kurulum dosyasını göreceksiniz. Bilgisayarınıza kurulum için başlatınız ve kurulumu onaylayınız.

İlk kurulum ekranında başlangıç bilgilerini görürsünüz, diğer kurulum ekranında ise programı nereye kurmak istediğiniz soran ekranı burası için C:Program FilesDemirSoft Rüya Tabirleri olarka bırakabilir ve istediğiniz bir yere, sürücüye kurmak için değiştirebilirsiniz. İlgili seçimden sonra kuruluma devam ediniz.

Demirsoft Rüya Tabirleri Programı Kurulumu Yer Seçim Ekranıdır

Kurulum yeri seçimden sonra başlat menüsüne hangi ad ile kayıt altına almak istediğiniz size soracaktır. Burası için de DemirSoft Rüya Tabirleri olarak devam edebilir veya değiştirerek istediğiniz bir ad ile programı çağırmasını isteyebilirsiniz.

Demirsoft Rüya Tabirleri Programı – Ücretsiz Rüya Tabiri Okuma Başlat Adı Kurulum Ekranıdır

Evet, son kurulum ekranına geldiniz burada kuruluma onaylamanız yeterli olacaktır. Bilgisayarınızda artık ücretsiz olarak rüya tabirlerini okuyabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.