Demirsoft Türkçe İngilizce Sözlük – Ücretsiz Sözlük

Demirsoft Türkçe – İngilizce programı ile İngilizce veya Türkçe kelimelerin karşılılığını bulabilirsiniz.

Programda Türkçe – İngilizce ve İngilizce – Türkçe olarak seçim yapabilirsiniz. Türkçe veya İngilizce karşılığını bulmak için yapmanız gereken kelime arama kutusuna girmek olacaktır.

Tam arama yapabilmek için kelimenin bütünü girmenizi öneririz. Aksi takdirde o girmiş olduğunuz kelimeler ile başlayanlar sıralayacak bulmanız zor olabilecektir. Computer veya Bilgisayar gibi kelimleri tam olarak aratmak gibi kelimeyi tam olarak yazınız.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 12 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Demirsoft Yazılım


Demirsoft Türkçe İngilizce Sözlük İndir


Demirsoft Türkçe İngilizce Sözlük Kurulumu

İndirmiş olduğunu kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kurulum ilk aşamasını geçiniz ve ikinci aşamaya geldiğiniz de sözlük için kurulum yerini belirlemenizi sizden isteyecektir. Kurulum yerini C:Program Files (x86)DemirSoft Sözlük olarak devam edebilir veya farklı bir yere kurulum yapabilirsiniz.

Demirsoft Türkçe İngilizce Sözlük – Ücretsiz Sözlük Kurulum Yeri Belirleme

Kurulum yeri belirleme ekranından sonra başlat menüsünden hangi isimle çağırmanızı soran ekranı göreceksiniz. Burasını DemirSoft Sözlük olarak kuruluma devam edebilir veya istediğiniz bir ad girerek kuruluma devam edebilirsiniz.

Demirsoft Türkçe İngilizce Sözlük – Ücretsiz Sözlük Başlat Menüsü Seçimi

Başlat menüsü seçiminden sonra bilgisayara kurulumu başlatmanızı soran ekranı göreceksiniz. Kurulumu onaylayarak bilgisayarınıza sözlük programının kurulmasını bekleyiniz ve kurulumu tamamen bitiriniz. Kurulum bittikten sonra ise masa üstü kısa yol tuşunu kullanarak, başlat menüsünü kullanarak ya da kurulum yeri seçimine giderek programı istediğiniz zaman başlatabilirsiniz.

Demirsoft Türkçe İngilizce Sözlük – Ücretsiz Sözlük Kurulum Onayı

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.