Diyanet İlmihali 1 ve 2. Ciltler

Diyanet İşleri Başkanlığını hazırlanmış olduğu orijinal Diyanet programlarından ilmihal 1. ve 2. ciltleri bir arada indirebilirsiniz. Ciltler Pdf formatında olup her iki cilt içinde tek seferde indirerek Pdf formatını okuyabilirsiniz.

Her iki cildi de ayrı program kurmadan direk bilgisayarınızda Pdf formatında çalıştırabilirsiniz. İnternet tarayıcıların tümü Pdf formatını destekler. İndirdiğiniz ciltleri herhangi bir internet tarayıcısına sürekle ve bırak ile açabilirsiniz.

İlmihal içerisinde arama yapabilme, sayfayı aşağı kaydırarak istenilen sayfayı okuyabilme, Bölüm, bölüm ilmihal başlıklarını ve sayfayı tek sayfada görebilme özellikleri vardır. Birinci cilt toplam 630 sayfa, ikinci cilt ise 606 sayfa olmakta olup her iki cilt de toplam 1236 sayfa bulunmaktadır. 1236 sayfalık dev bir Diyanet orijinal ilmihalidir. İlmihal tamamen ücretsiz olup herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz. Programın dağıtımı, yayımı Diyanet programı olduğundan serbesttir. Bu ilmihali yazdırabilir, istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 9.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Diyanet İşleri Başkanlığı


Diyanet İlmihali 1 ve 2. Ciltler İndir


Diyanet İlmihali 1 ve 2. Ciltler Bilgisayarda Açma Nasıl Yapılır?

Ciltler rar olarak sıkıştırılmıştır. İndirdiğiniz diyanet-ilmihal-indirplayer-com rar dosyasını Winrar ya da rar dosyası açan program ile açınız. Açılan diyanet-ilmihal-indirplayer-com klasörü içerisinde istediğiniz ciltten başlayarak ilmihali okumaya başlayabilirsiniz.

Programın açıklamasında da bahsedildiği üzere pdf dosyalarını eğer açamazsanız (Windows 8 ve Windows 10 da sorunsuz açılır) boş bir internet tarayıcısına bu Chrome, Firefox ya da Opera olabilir. Sürekle bırak ile rahatlıkla bahsi geçen internet tarayıcılarda her iki cilt ilmihali de açabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.