Diyanet Kur’an-ı Kerim Türkçe Meal PDF – İnternetsiz Çalışır

Diyanet işleti başkanlığı tarafından hazırlanmış Kur’an-ı Kerim Türkçe sayfa, sayfa mealini içeren PDF formatında Türkçe Kur’an-ı Kerim mealidir. Toplamda 770 sayfa, kaynaklar ve hazırlayanlar PDF içeriğinde yer almaktadır.

Sayfa, sayfa mealleri sırası ile okuyabilir, yan menüyü kullanarak istediğiniz sayfaya geçebilir, içerisinde yazıcıdan çıktı alabilir, arama yapabilirsiniz. İndirme işleminden sonra internete bağlı olmasanızda Kur’an-ı Kerim mealini okuyabilirsiniz, internetsiz olarak çalışmaktadır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 2.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: T.C. Diyanet İşleri Başkanlığı


Diyanet Kur’an-ı Kerim Türkçe Meal PDF İndir


Diyanet Kur’an-ı Kerim Türkçe Meal PDF Çalıştırma

Meal rar olarak sıkıştırılmış haldedir. Diyanet-Kuran-Pdf-Formatinda.rar dosyası Winrar ile açarak açılan Diyanet-Kuran-Pdf-Formatinda klasörü içerisinde bulunan PDF dosyasını çalıştırmanız yeterlidir. PDF dosyasını PDF açma programlarından birisi ile açabilir Adobe Acrobat Reader gibi.

İnternet tarayıcısında da çalışmaktadır. Chrome, Firefox veya Opera gibi internet tarayıcısına PDF dosyasını tarayıcı üzerine bıkaraktığınızda tarayıcınızda direk olarak açılacaktır. Kur’an-ı Kerim Arapça olarak okumayı bilmiyorsanız Arapça okumayı öğrenene kadar bu uygulama ile Diyanet’in hazırlamış olduğu mealini okuyabilirsiniz.

Kur’an-ı Kerim arapça olarak okuyamayı biliyorsanız Diyanet Kur’an-ı Kerim Arapça PDF İndir sayfasına giderek Arapça Kuran-ı Kerim’i indirerek PDF formatından Arapça olarak internet olmadan çalıştırabilir ve okuyabilirsiniz.

Bu tür dini programları elimizden geldiğin ce Diyanet’in sizlere sunmuş olduğu programlar arasından seçmeye çalışıyoruz. Bu PDF uygulaması ve diğer Arapça Kur’an-ı Kerim PDF uygulaması Diyanet İşleri Başkanlığının çalışmasıdır.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.