Dynamicube Depo Stok, Cari ve Kasa Takip Programı

Dynamicube tarafından Windows işletim sisteminizde depo için stok, cari ve kasa takibi yapabilmeniz için hazırlanmış tamamen Türkçe bilgisayarı yazılımıdır.

Bir önceki programı sadece stok için aynı yazılımcının yazmış olduğu “Dynamicube Depo Stok Takip Programı” sizlere vermiştir. Bu program da ise stok işlemlerinin yanı sıra, cari hesap işlemlerinizi girebilir, kasa hareketlerini, borçları, siparişleri görebilirsiniz.

Depodan stok tutan ve depodan satış yapanlar için ideal bir yazılımdır. Diğer yazılımda sadece depo çıkış ve girişlerini tutarken bunda satış ve cari işlemlerini de tutabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 3.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Dynamicube Yazılım


Dynamicube Depo Stok, Cari ve Kasa Takip Programı İndir


Dynamicube Depo Stok, Cari ve Kasa Takip Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz sıkıştırılmış olan dosyayı Winrar veya Winzip programı ile bilgisayarınızda açık hale getiriniz. İçerisinde yer alan kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız ve kuruluma onay veriniz.

Dynamicube Depo Stok, Cari ve Kasa Takip Programı Kurulumu

Kurulum onay verdiğiniz ve kullanım şartlarını kabul ettiğinizde size yüklemeniz için ilerlemenizi isteyecektir. Kurulum ilerleyerek devam ediyorsunuz. Bu pencereden sonra bilgisayarınıza kurulum yapılarak masa üstüne kısa yol oluşturacaktır. Deneme sürümünü oradan çalıştırabilirsiniz.

Deneme sürümde programı nasıl kullanacağınıza dair kullanım videosunu bulabilirsiniz. Videoyu izleyerek programı nasıl kullanacağınızın detaylarını bu tanıtım videosunda görebilirsiniz. Deneme sürümü için kullanıcı adı ve şifre istememektedir. Sadece çalıştırmanız yeterlidir.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.