Dynamicube Oto Yıkama Programı

Dynamicube yazılımı oto yıkama işyeri ile uğraşanları için bilgisayarında iş takibi yapabilecekleri gelişmiş özelliklere sahip tamamen Türkçe ve Türk yapımı Windows yazılımıdır.

Program içeriğinde tahsilât işlemlerini, kasa ve pos işlemlerini, stok girme ve hizmetin detaylarını, özel müşteri belirleme, çalışanları detaylı bilgilerini girme, excelden stok kartı çıkartma veya yine excelden cari hesap kartlarını toplu olarak çıkartma gibi ofis işlerinizi yapabilir, kendinize özel sipariş fişi tanımlama işlemlerini yapabilir.

Araçlar için ayrı, ayrı fiyat tanımlayabilir, günlük satış raporları, aylık gelir raporu, personel maaş ödemelerini girebilir, maaş ödemelerini bu program içerisinde takip edebilir, sipariş ile alakalı hangi parçalar kullanıldığını, kullanılan parçada ne kadar stok olduğunu ve az kalan parçanın belirleme, müşteriye veya başka bir yere mail atma, müşteri bazlı sipariş görme, hangi müşteriden ne kadar kazanıldığı görme ona göre müşteriye özel kampanya oluşturma, satış pirim, işlem pirimi gibi işlemleri yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 3.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Dynamicube Yazılım


Dynamicube Oto Yıkama Programı İndir


Dynamicube Oto Yıkama Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunu dosyayı bilgisayarınızda açınız. Sıkıştırılmış dosyayı açtığınız tek kurulum dosyasını göreceksiniz. Bu kurulum dosyasını çalıştırınız.

Kurulum iki aşamadan oluşuyor. Birinci aşamada programı için lisans sözleşmesini okuyarak kabul edip ilerliyor, diğer aşamada ise kurulum u onaylayarak devam ediyorsunuz.

Kurulumu onayladığınız andan itibaren bilgisayarınıza program kurulacaktır. Masa üstü kısa yol ile başlatabilir veya Windows için başlat menüsünü kullanarak deneme sürümünü çalıştırabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Dynamicube Oto Yıkama Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 2 Adet.