Dynamicube Perakende için Stok ve Cari Programı

Perakende satış yapan işletmelerin için tamamen Türk yazılımı olan, bilgisayarda stok ve cari işlemlerinizi tutmaya yönelik yazılımdır.

Program içerisinde stok kartları, giriş ve çıkış fişleri, cari hesap işlemleri, ölçü, depo ve birimi tanımlama, fatura, depolar arasında atarım işlemleri gibi perakende için gerekli olan stok ve cari işlemlerini bulabilirsiniz.

Sistem menüsünden verileri yedek alma, excel aktarma, fatura tasarlama, çoklu KDV faturası hazırlama, lazer ve barkoda yazılar için barkod tasarımı ayarlaması yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 3.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Dynamicube Yazılım


Dynamicube Perakende İçin Stok ve Cari Programı İndir


Dynamicube Perakende Satış İçin Stok ve Cari Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz rarlı dosyası Winrar veya Winzip hangisini kullanıyorsanız kurmak istediğiniz bilgisayar için açınız. İçerisinde yer alan kurulum dosyasını çalıştırınız.

İlk kurulu aşamasında bulunan lisans sözleşmesine göz atarak kuruluma devam ediniz.

Dynamicube Perakende Satış İçin Stok ve Cari Programı Kurulumu

Bu aşamadan sonra kurulum yaparak kurulumu bitirmenizi üst ekranda gözüktüğü gibi sizden isteyecektir. İki basit aşamada kurulum bitiriyorsunuz. Çalıştırmak için de başlat menüsünü veya masa üstünde yer alan programın kısa yol simgesini kullanınız.

Programın size uygun olduğunu düşünürseniz program içerisinde satın alma seçenekleri görerek programı sınırsız olarak kullanmak için lisansını satın alabilir, bilgisayarınız da lisans ile sınırsız işlem ve yazılımcı destek imkânına sahip olabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.