DynEd – Ücretsiz İngilizce Öğrenme Programı

DynEd tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulan özellikle okullarda İngilizce eğitime yardımcı olarak tercih edilen DynEd International tarafından yayınlanan ve güncellene İngilizce eğitim programıdır.

Ayrıca programın Milli Eğitim Bakanlığı onay belgesi aldığından da değinmeden geçmeyelim.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 15.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: DynEd International


DynEd İndir


DynEd Kurulum Destek

İndirmiş olduğunuz STUDENT_MONE.exe dosyasını kurmak istediğiniz bilgisayara çalıştırınız. İlk kurulum da karşınıza setuplama yani kurulum ekranı gelecektir. Ekranda “Setup” butonuna basarak kurulumu başlatınız.

DynEd Bilgisayara Setuplama Aşaması

Diğer bir ekranda bu İngilizce programını bilgisayarda nereye kurmak istediğiniz size soran ekranla karşılaşacaksınız. C:\Program Files\DynEd olarak devam edebilir ya da istediğiniz bir yere ve yahut sürücüye kurabilirsiniz.

DynEd Bilgisayara Kurulum Yerini Soran Kurulum Ekranı

Kurulum ekranını onayladığınız kullanım koşularını kabul etmenizi ve onay vermenizi sizden isteyecektir. Okuyarak, kabul ederek kuruluma devam ediniz.

Bu ekranda sonra program QuickTime ile çalıştığı için size QuickTime yüklü değilse indirerek yüklemenizi isteyecektir. Programı çalıştırmanız için QuickTime yüklemeniz gereklidir. QuickTime ücretsiz bir yazılımdır bilgisayarınıza yükleyeniz ve kurulum tamamen bitiriniz.

QuickTime kurulu olanlar yükleme uyarısını bilgisayarınızda kurulu olduğu için almayacaklardır. QuickTime bilgisayarınızda kurulu ise direk kurulumu bitirmeniz yeterlidir, güncelleme yapabilirsiniz.

Kurulum aşaması burada bitmiştir. Artık bilgisayarınızda sınırsız ve tamamen ücretsiz olan İngilizce eğitim programı ve yardımcı dil öğrenme programını bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.