E-Çözüm Adres Defteri Programı – Ücretsizdir!

Adres defteri programı ile Windows işletim sisteminde kişilerin adres, telefon numarası, faks numarası ve diğer iletişim bilgilerini resimli bir şekilde kayıt ederek bilgisayar ortamına iletişim bilgi arşivinizi taşıyabilirsiniz.

Ayrıca program içerisinde şunları da kayıt edebilirsiniz; Ev adresi, iş adresi, kişinin doğum günü, mail adresi, web adresi, hakkında detaylı bilgiyi kayıt edebilirsiniz.

E-Çözüm tarafından yazılan tamamen Türkçe olan adres defteri yazılımı sınırsız kayıt girme imkânı sunar ve tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulmaktadır.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 682 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: E-Çözüm


E-Çözüm Adres Defteri Programı İndir


E-Çözüm Adres Defteri Programı Kurulumu

adresdef.zip dosyasını adres defterini çalıştırma ve kayıt almak istediğiniz bilgisayarda zip dosyasını Winrar ile açınız.

Açtığınızda karşınıza adresdefteri klasörü içerisinde adresdefteri.exe dosyası çıkacaktır. Bu exe dosyasına bastığınızda program direk olarak çalışacaktır.

Artık bundan sonra adres defteri içerisine kayıt ettiğiniz tüm bilgiler adres klasörünün içerisinde bilgisayarınızda saklanacaktır. Adres defteri girişlerini yaptığınızda bu klasör içerisinde bulunan hiç bir dosyayı silmeyiniz.

Yedek almak isterseniz adresdefteri klasörünü direk olarak sıkıştırarak yedek alabilir. Olduğu yerden kullanmak için sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınızda veya başka bir bilgisayarda açarak kullanabilirsiniz.

Programı diğer bilgisayarda kolaylıkla çalıştırabilir başka bir bilgisayarda kullanmak için aynen kayıtlarınızı o bilgisayara kolaylıkla üst tarafta anlattığımız yönetimi kullanarak çalıştırabilirsiniz. Adres defteri programı kullandığınız bilgisayarınızda az bir yer kaplayacak şekilde hazırlanmıştır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.