EasyWords – Bilgisayar Ücretsiz Yabancı Dil Öğrenme Programı

EasyWords, Windows işletim sisteminde kullanabileceğiniz tamamen ücretsiz olarak kullanıcıların yabancı dil eğitimini sunulmuş yararlı eğitim yazılımıdır. Amaç seçilen derse göre belli bir zaman aralığında size soru sorarak seçilmiş olan yabancı dilde pratik yapmaktadır. Bir yarışma programı olduğunu da söyleyebiliriz. Soruya doğru bir şekilde cevap vermeniz gerekiyor.

Çalışmak istediğiniz yabancı dili seçersiniz, Türkçe – İngilizce veya diğer yabancı diller bu seçimde kaç adet soru olduğunu görebilirsiniz. İstediğiniz dersten başlayarak hemen yine alt tarafta soru sıklığını seçersiniz standart sıklık 3 dakikadır, ne kadar azaltırsanız o kadar fazla soru, ne kadar da yükseltirseniz o kadar saat içinde az soru gelecektir.

Program hemen alt tarafta kendini atar ve seçmiş olduğunuz zaman aralıkları geldiğinde aniden ekrana soru gelir ve sizin soruyu cevaplamanızı ister.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 3.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: EasyWords


EasyWords İndir


EasyWords – Bilgisayar Ücretsiz Yabancı Dil Öğrenme Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunu sıkıştırılmış dosyayı Winrar ile bilgisayarınızda açınız. Açılmış olan klasöre gidiş yaparak klasör içerisinde yer alan setup.exe dosyasını çalıştırınız. Kurulum başlayacaktır. Kurulumun ilk aşamasını geçerek ikinci kurulum aşamasından programı nereye kuracağınızı ve diğer kurulum bilgilerini size gösterecektir. Bu yerleri değiştiremiyorsunuz. Kuruluma devam etmek için kurulum sayfasında “Install” butonuna dokunarak bilgisayara kurulum yapasını bekleyiniz ve kurulumu bitiriniz.

EasyWords – Bilgisayar Ücretsiz Yabancı Dil Öğrenme Programı Kurulumu
Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.