EBS Kasa Defteri

EBS kasa defteri programı ile PC ortamından kasa defteri işlemlerini yapabilirsiniz.

Kasa fişleri, günlük ya da aylık kasa raporları detayları, gelişmiş kasa hareketleri, kasa bakiye listesi, kasa giriş ve çıkışları ana ekranında anında görebilme, kasa tanımı, işlem tanımı, belge tanımı ve kasa fiş tanımları yapabilme, evrak numarası, kasa not ve açıklama girme, çıktı alabilme, çıktı dizayn tasarlama menüsü kullanarak özel kurumsal çıktı alabilme, yedek alma.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 12.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: EBS Yazılım


EBS Kasa Defteri İndir


EBS Kasa Defteri Bilgisayara Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dosyayı Winrar ile açınız, açılan klasör içerisinde ki kurulum dosyasını çalıştırınız.

EBS Kasa Defteri Bilgisayara Kurulum Başlangıcı

Kurulum başlangıcını geçtikten sonra başlat menüsü adını onayalayarak veya değiştirerek kuruluma devam ediniz.

EBS Kasa Defteri Başlat için Ad Girme ve Onaylama
EBS Kasa Defteri Bilgisayara Kurulum Tamamlama

Başlat menüsü ayarlanmaları geçtiğinizde “Kur” butonuna dokunarak programın kurulumu bilgisayara yapmasını bekleyiniz. Kurulum tamamlayanınca “Son” butonuna dokunarak kurulumu bitiriniz.

EBS Kasa Defteri Giriş Ekranı

Deneme sürüm ilk giriş ekranında kullanıcı adı ve şifreyi değiştirmeden “Tamam” butonuna dokunarak programın deneme sürümüne giriyorsunuz. Kullanıcı adı ve şifre ile oynamayınız. Deneme sürüm açılışında sadece onaylamanız yeterlidir. Kullanıcı adı ve şifre değiştirmeniz durumda yanlış giriş bilgileri girildiğinden dolayı EBS kasa defteri programı çalışmayacaktır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.