EBS Senet Yazdırma Programı – Bilgisayardan Senet Hazırlama ve Takip Programı

EBS senet yazdırma programı ile Windows ortamında senetlerinizi hazırlayabilir, hazır halde çıktı alarak kullanabilirsiniz.

Programda amaç elle oluşturduğunuz uğraştığınız senetleri bilgisayar ortamında oluşturmak kayıt etmek ve takibi yapmaktadır. Elle yazılan senetler gerek kaybolması gerekse takibi zor olduğundan günümüzde artık birçok işletme tarafından bu işlemler bilgisayar üzerinden hem güvenli hem de daha kolay olmaktadır. Sizde senetlerinizi bilgisayar ortamında hazırlamak istiyorsanız yedek alarak senetlerin kaybolma korkusunda kurtulmak istiyorsanız EBS senet yazdırma programı size göre olabilir mi bu deneme sürümünü kullanarak anlayabilirsiniz.

Program içeriğinde borçlu bilgileri, kefil bilgileri, senet takip numarası, taksit zamanları ve tutarlarını, tahsilat etme işlemleri ile kalan taksit tutarlarını, toplam ödenecek senet tutarı ve kalan senet tutarlarını girebiliyor veya görebiliyorsunuz.

Ayırca program içerisinde var olan kimlik sorgulama, ortalama vade tutarlarını hesap edebiliyor. Senet tahsilatı sırasında müşteriye tahsil edildiğine dair tahsilat makbuzu çıkarabiliyorsunuz. Günü geçmiş ama gelmemiş senetlerin takibi, ne kadar senette bekleyen vadesi gelecek olan tutarların tümünü EBS Senet Yazdırma programı ile yapabiliyorsunuz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: EBS Yazılım


EBS Senet Yazdırma Programı İndir


EBS Senet Yazdırma Programı Kurulum

Kurulumu basit olan bir yazılımdır EBS senet yazdırma ve takip programı. Programı kurmak için onaylayınız. İlk ekranda direk olarak kurmanız için “Kur” menüsü gelecektir. Yine burada onay veriniz, kurmasını bekleyiniz.

EBS Senet Yazdırma Programı Kurulum
EBS Senet Yazdırma Programı Deneme Sürümü Giriş Ekranı

Kurulum yapıldıktan sonra kurulumu sonlandırınız. Çıkan deneme sürüm ekranında giriş için kullanıcı adı ve şifre otomatik olarak yazacağından sadece “Tamam” butonuna basarak giriş yapınız. Program kullanıma hazır hale gelmiştir, artık deneme sürümü kullanabilirsiniz. Deneme sürümü size 15 gün kullanım hakkı sunmaktadır. B15 gün içerisinde size uygun olup olmadığını karar verebilir, programın lisansını program içerisinde satın alabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.