Efe GirilmeZ – Siteleri Engelleme Programı Full ve Türkçe

Efe GirilmeZ programı ile Windows işletim siteminizde girilmesini istemediğiniz siteleri yazarak engelleme yapabilirsiniz. Program tamamen Türkçe, Türk yapımıdır.

Program içerisinde ayrıca kendisine ait bir çok engelli site bulunmaktadır. Program sisteminizde bulunan hosts dosyalarını içerisine site ekleyerek site girişi tamamen engellemek amacı ile yazılmıştır.

Firefox, Safari ve diğer internet tarayıcıları üzerinde çalışmaktadır. Site engelleme, site engelli kaldırma, tüm site engelli kaldırma, engelli listesini görme ve üzerinden değişiklik yapma özellikleri vardır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 375 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: EfeSoft


Efe GirilmeZ İndir


Efe GirilmeZ Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz rarlı dosyayı bilgisayarınızda açınız. Bu program kurulum gerektirmektedir. Kurulum için klasör içerisinde bulunan girilmez_e_kur.exe kurulumu bilgisayarınızda çalıştırınız.

İkinci kurulum ekranında programı nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Burasını değiştirebilir veya C:Program FilesGirilmeZ olarak bırarak kuruluma devam edebilirsiniz.

Efe GirilmeZ – Siteleri Engelleme Programı Kurulum Yeri Seçimi

Bu ekrandan sonra bilgisayarınıza kurulacak ve sizden kurulumu bitirmenizi isteyecektir. Masaüstü veya başlat menüsünden programı çalıştırabilirsiniz.

Efe GirilmeZ – Siteleri Engelleme Programı Kurulum Sonu

Program başlangıcından sizden admin şifrenizi isteyecektir. İlk kez giriş yapıyorsanız admin şifresi efesoft olarak giriniz. Giriş yaptıktan sonra şifreyi program içerisinde Ayarlar ve Giriş Şifresini Değiştir menüsünden değiştirebilirsiniz.

Efe Girilmez Programı için Admin Şifresi Belirleme

Admin şifresini değiştirdiğiniz de bir yere not almayı unutmayınız. Şifreyi unutsanız programa bir daha giriş yapamazsınız.

Bu program yeterli gelmediyse size alternatif olarak “Zubaroğlu Site Engelleyici Programı – Ücretsiz Tam Sürüm Site Engelleme İşlemi” programını tavsiye ederiz. Eğer aile koruma programı arıyorsanız yine size “Ebeveyn Kontrol Çocuk Koruma Programları İndir” sayfasında diğer programlara göz atmanızı öneririz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.