Eğitimhane Ödevmatik Programı

Eğitimhane, ödevmatik öğretmenler için hazırlanmış birleştirilmiş olan sınıflar için Matematik derslerine ait test ve alıştırma için test ve alıştırma hazırlanabilecek Windows yazılımıdır.

Program içerisine girdiğinizde dört işlem, toplama, çıkarma, çarpma, bölme, 2 basamaklı ondalık sayılar, 3 basamaklı ondalık sayılar, saatler, romen rakamı, iki sütun ve tek sütun kesir alıştırmaları, kesirler ile işlem, sayı alıştırmaları ve diğer matematik alıştırmalarından istediğinizi seçerek testler oluşturabilirsiniz.

Program içerisinde ayrıca hesap yapabilmeniz için iki sayıyı çıkartma, çarpma, toplama ve bölme yapabilmeniz için hesap makinesi, boş zamanında dinlenme amaçlı, testlere ara vererek oyunmatik, nostalji, sudoko gibi eğlenceli araçlarınıda bulabilirsiniz. Program ücretsiz, tamamen Türkçe içeriklidir.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 2.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP | Yapımcı: Tekin Murat


Eğitimhane Ödevmatik Programı İndir


Eğitimhane Ödevmatik Programı Çalıştırılması

İndirdiğiniz dosyasını bilgisayarınızda Winrar ya da Winzip kullanarak açınız. Açılan klasör içerisinde sarı ikon tek çalıştırma dosyasını göreceksiniz bu dosyaya dokunduğunuzda program çalışacaktır. Sıkıştırılmış dosyayı başka bir yerde tekrar açarak kullanabilirsiniz. Kurulum gerektirmeden taşıyarak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Test oluşturmak için yapmanız gereken hangi konular ile test oluşturmak istiyorsanız o konuyu seçiniz, arkasında konu ile alakalı diğer seçenekler çıkacaktır. Bu seçenekleri istediğinize göre seçerek hazırla butonuna dokunmanız yeterli olacaktır.

Bu şekilde kolaylıkla bilgisayarınızda çıktı alabilir, öğrencilere test sorularını hazırlayabilirsiniz. Hazırlamada kısıtlama yoktur. Dilediğiniz kadar test hazırlayabilir ya da ileriye yönelik testler oluşturabilirsiniz.

Moderatör

Ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programları indir. Site içerisinde editörlerden destek al. indirplayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bize bildirebilirsiniz. Soru veya sorunlarınıza editörler tarafından cevap verilecektir.

Eğitimhane Ödevmatik Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 2 Adet.

    • Moderatör

      Cevdet Bey merhaba, sitede bulunan tüm programlar ilk olarak taratılarak herhangi bir güvenlik sorunu olmadığından site indirme linki verilmektedir. Başlangıcımızdan bugüne 3 yıldır hiçbir zararlı içeriği vermedik kaliteli içerikler vermeye önem gösterdik, bu şekilde devam ediyor ve devam edeceğiz.

      Sizin için üst tarafta indirplayer link adresi egitimhane-odevmatik.zip halini ve ödevmatik.exe dosyasının virüs total sonucu verdik. 3 test sonucunda temiz olduğunu görebilirsiniz. Programı gönül rahatlığı ile kullanabirsiniz. Derslerinizde başarılar dileriz.