Elkom EkoSoft Ticari Paket

PC için cari, stok, kasa gibi genel muhasebe işlemlerinizi bilgisayarınızda tutabilirsiniz. Programda cari işlemler, stok ekleme, stok düzeltme, kasa işlemleri, firma bilgileri girme işlemler için detaylı raporlama sistemi, çek, senet, banka, yedek alabilme gibi genel muhasebe özellikleri bulunmaktadır.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 32 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Elkom Yazılım


Elkom EkoSoft Ticari Paket İndir


Elkom EkoSoft Ticari Paket PC için Kurulum Nasıl Yapılır?

elkom-ekosoft-ticari-paket-indirplayercom.rar dosyasını Winrar ya da Winzip programlarından dilediğiniz ya da kurulu olan sıkıştırma programları açınız. elkom-ekosoft-ticari-paket-indirplayercom klasörüne giderek klasör içerisinde var olan Elkom EkoSoft Standart Kurulum dosyasını kurulum için çalıştırınız ve kuruluma bilgisayarınızda onay veriniz.

Programın kurulum yerini soran ekran için C:\ELKOM olarak devam edebilir ya a farklı bir bilgisayara kurulum için “Gözatın” butonuna dokunarak PC’nizde istediğiniz bir yere kurabilirsiniz. Kurulum yeri seçiminden sonra kuruluma devam ediniz.

Elkom EkoSoft Ticari Paket PC için Kurulum Yeri Seçimi
Elkom EkoSoft Ticari Paket PC için Kurulum Onayı

Kuruluma onay vererek kurulum yapılmasını bekleyiniz. Kurulum sırasında bazı database yazılımları program için şart olduğundan kurulumu yapılmaktadır. Programın düzgün işlevi için diğer ek yazılımları da program ile entegre çalıştığı için kurunuz. Kurulum sonunda masaüstü ELKOM STANDART simgesi ile deneme sürüm olan Elkom EkoSoft Ticari Paket programı çalıştırabilirsiniz.

Kullanıcı ELKOM şifre ELKOM Olarak Deneme Sürüme Giriş Yapmalısınız

Deneme sürüm için Kullanıcı: ELKOM şifre: ELKOM olarak giriş yaparak deneme sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.