Elzem Ortak Müşteri Takip Sistemi / Programı – Ücretsiz ve Full

Elzem bilişim tarafından yazılan tamamen Türkçe müşteri takip ve cari takip programıdır.

Elzem Ortak Müşteri Takip Sistemi / Programı ile cari kayıt, stok kayıt, kasa hareketleri, taksit listeleri ve çek senet listeleri raporunu inceleyebilir, giriş işlemlerini ücretsiz, sınırsız full olarak yapabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 20 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Elzem Bilişim


Elzem Ortak Müşteri Takip Sistemi / Programı İndir


Elzem Ortak Müşteri Takip Sistemi / Programı Kurulumu

Elzem Ortak Müşteri Takip Sistemi / Programı Kurulum Dili Seçimi

Sıkıştırılmış programı açarak kurulum dosyasını bilgisayarınızda başlatınız. Başlangıçta sizden kurulum dilini seçmenizi isteyecektir. Kurulum dilini Türkçe seçerek kuruluma devam ediyoruz.

Kurulum dilini İngilizce olarak da seçebilirsiniz. Bu sadece kurulum dilini İngilizce yapar program Türkçe olduğundan kurulum dilini İngilizce olarak seçmeniz programı İngilizce yapmayacaktır.

Kurulum dili seçiminden bir sonra ki ekradan program hakkında kısa bilgiler var olacaktır. Burada yine ilerleyerek diğer kurulum aşamasına geçiniz. Lisans anlaşmasını okuyunuz kabul ederek devam ediniz. Başlat menüsünden hangi ad ile çağırmak istediğinizi size soracaktır. Bu seçimi otomatik olarak gelen “ELZEM” olarak devam edebilir veya programı başlat için hatırlayacağınız bir isimde girebilirsiniz. Başlat menüsü ismini değiştirmenizde programın çalışması için hiç bir sorun olmayacaktır.

Elzem Ortak Müşteri Takip Sistemi Programı Başlat Menüsü Ayarlama
Elzem Ortak Müşteri Takip Sistemi / Programı Kurulumu

Başlat menüsünden sonraki ekranda masaüstü kısayol oluşturmak istiyorsanız seçiniz veya seçmeden devam ediniz. Masaüstü kısa yol ile programı kısa yol simgesinden çalıştırabiliyorsunuz. Son aşamada kurulumu onaylarak kurulumu tamamen bitiriniz. Programı ilk açılışında giriş şifresine büyük harfle ELZEM yazınız.

Elzem Ortak Müşteri Takip Sistemi Programı Giriş Şifresi: ELZEM

Giriş yaptıktan programın güvenliği yani sizden başkasının programa erişerek değiştirme yapmaması için değiştirmenizi tavsiye ederiz.

Şifre değiştirme işlemini program içerisinde menüde “AYARLAR” ve “KULLANICI KAYITI” alanında değiştirebilirsiniz.

Şifreyi değiştirdikten sonra not almayı unutmayınız. Şifreyi unutmanız durumda tekrar programa giriş yapamazsınız! Bir yere mutlaka değiştirdiğiniz size ait olan şifreyi not alınız ve bu şifreyi kaybetmeyiniz!

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.