ESBCalc Bilimsel Hesap Makinesi

ESBCalc, Windows işletim sistemi için kullanabileceğiniz bilimsel ve özeleştirebilen ücretsiz ve kısıtlamasız hesap makinesi programıdır.

ESBCalc ile kullanıcı tanımlı istatistik, onaltılık veya ondalık dönüşüm, kesir hesaplama, Lakh sayıları ile hesaplama, PDF baskı yapabilme, ifade düzenleme, birçok fonksiyon desteği hesaplama işlemlerin yoğunluğuna göre özelleştirme işlemlerini yapabiliyorsunuz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 1.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: ESB Consultancy


ESBCalc Bilimsel Hesap Makinesi İndir


ESBCalc Bilimsel Hesap Makinesi Kurulumu

Sayfada içerisinde indirmiş olduğunuz zip dosyasını bilgisayarınızda açınız. Açılan esbcalc klasörü içerisinde bulunan Setup.exe kurulum dosyasıdır bu dosyayı çalıştırınız. Kurulum kısa bilgisi ve kullanın şartlarına göz gezdirerek kuruluma devam ediniz. Program kurulum yeri sorduğundan C:Program FilesESBCalc olarak kurabilir ya da istediğiniz sürümü, klasör içerisine kurmak için değiştirerek kurulum yerini ayarlayabilirsiniz.

ESBCalc Bilimsel Hesap Makinesi Kurulum Yerini Belirleyin

Kurulum yerini belirleyerek kuruluma kaldığınız yerden devam etiğinizde başlat menüsüne hangi isimle programı çağırmak istediğinizi ve kısa yol ayarlama kurulum ekranları karşınıza çıkacaktır. İlgili seçimleri tamamlayarak hesap makinesi kuruluma devam ediyoruz.

ESBCalc Bilimsel Hesap Makinesi Kurulumu

Kurulum bilgisayarınıza yapmasını bekleyiniz ve son kurulum ekranında sizden başlatmanızı isteyecektir. Kısa yol ve başlat menülerini kullanarak daha sonra yine başlatabilirsiniz. Program Delphi ile yapılmış, Türkçe dil seçimi bulunmamaktadır. Menüler hariç hesaplama işlemleri ve fonksiyonlar bilinir olduğundan programın kullanımda zorlanmayacağınızı düşünüyoruz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.