EXARadyo – İnternet Üzerinden Radyo Dinleme Programı

EXARadyo ile online olarak yerli ve yabancı radyoları dinleyebilirsiniz.

Programın belli özellikleri hızlı radyo sunucusuna bağlanma, Proxy desteği, sürekli güncellenen radyolar, kullanıcının kendi popüler radyo listelerini oluşturması için radyo favori listesi oluşturma, yayında olan şarkının adı, değişebilir tema, farklı radyo arama ve farklı manüel radyo ekleme özelliklerine sahiptir.

Radyo içerisinde Radyo Listesine girdiğinizde yüzlerce radyoları yerli, yabancı, yöresel, ulusal ve diğer radyoları bulabilirsiniz. İl, il radyolarda bu listede yer almaktadır. Burada yer alan radyonun üzerinde fare ile sağa tıklayarak favori listenize eklerseniz bir daha dinlemek istediğinizde favori liste sayesinde daha kolay olacaktır.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 2.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Terkon Teknoloji


EXARadyo İndir


EXARadyo Kurulumu

Kurulum ilk aşamasından dil seçimi çıkacaktır. Türkçe dil seçiminde bırakarak kuruluma devam ediniz. Diğer kurulum ekranında kullanım sözleşmesi çıkacaktır, okuyarak ileri butonuna basmak suretiyle kuruluma devam ediyoruz. 3. kurulum ekranın sürüm bilgileri çıkacaktır, yine burada kuruluma devam ediyoruz.

Programı nereye kurmak istediğiniz soran kurulum ekranında C:\TERKON\EXARadyo olarak kurabilir, Program Files veya diğer sürücülere kurabilirsiniz. Bu kurulum aşamasından da kuruluma devam ediyoruz.

Başlat menüsü adı ve kısa yol ayarlamaları da isteğinize göre değiştirerek kuruluma devam ediniz. En son kurulum aşamasında bilgisayarınıza gerekli olan dosyaların tümünü kopyalayarak radyo programını başlatmanızı sizden isteyecektir, başlatabilir veya başlatmamak için başlatmayı pasifleştirerek daha sonra başlatabilirsiniz. Bu şekilde kurulumu tamamen bitirmiş olursunuz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.