Excelvba Öğretmenlere Hazır Ek Ders Çizelgesi – Ücretsiz Excel Formatında

Excelvba Öğretmenler için hazırlanmış olan ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Excel formatında hazırlanmış olan ek ders çizelgesidir.

Bu çizelge ile ayın ilk günü, yılı ve ayın son günleri otomatik olarak kendisi ayarlamaktadır. Size sadece Excel formülleri ile çizelge içerisine kendinize uygun olarak doldurmak kalacaktır.

Öğretmenlerin işini kolaylaştıracak bu pratik uygulama sayesinden çizelgeyi bir daha yapma derdinden kurtulursunuz. Bu çizelgeyi yapmak neredeyse bir kişinin bir haftada fazla zamanını harcayabilir. Burada indirdiğinizde ek der çizelgesini hazır formatta bulabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz bu ek ders çizelgesi dokümanı bilgisayarınızda çok az yer kaplar ayrı, ayrı ek ders çizelgeleri oluşturarak diğerlerini bilgisayarınızda yedek olarak bırakabilirsiniz.

Uygulama içerisinde ayrıca egzersiz çizelgesi ve en son sayfada ise detaylı nasıl kullanacağınızın bilgisini gösteren yardım alanını görebilirsiniz.

Yardım alanında bulunan bilgileri tam olarak okuyarak anladığınızda bu uygulamayı daha rahat kullanabilirsiniz. Oluşturduğun çizelgeyi ise harici diske alabilir ve başka bilgisayar için de çalıştırabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 43.9 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Excelvba


Excelvba Öğretmenlere Hazır Ek Ders Çizelgesi Excel Formatında İndir


Excelvba Öğretmenlere Hazır Ek Ders Çizelgesi Excel Formatında Kurulumu

İndirmiş olduğunuz dosyası Winrar veya diğer arşiv açma programları için açınız. Klasör içerisinde ek ders çizelgesini bulabilirsiniz. Bu çizelge tüm Excel versiyonlarında açılacak şekilde hazırlanmıştır. Uygulama Excel formatında hazırlandığından dolayı açılacak olan bilgisayar için Excel çalıştıran bir programın kurulu olması gerekmektedir.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.