Extra CD Kira Takip Programı

CD kiralama veya satış işlemi yapıyorsanız Windows işletim sisteminizde kiralama ve satış işlemlerinizi bilgisayar ortamında yapabilirsiniz.

Extra CD kira takip programı ile CD kiralama işlemi, abone hareketleri girişi ve izleme, yeni abone kaydı veya abone kaydı düzenleme, CD listesi ve içeriği ile alakalı detayları girme.

Abonlerin listesi, gecikmiş abonelerin listesi, kara liste oluşturarak müşteriyi mimleme, CD kira analizlerinden satış, hangi CD içeriğinin daha fazla gittiği ve kar oranlarını görebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 10 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Extra Yazılım


Extra CD Kira Takip Programı İndir


Extra CD Kira Takip Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınızda açarak klasör içerisinde yer alan EXTRA CD TAKIP kurulum dosyasını çalıştırınız.

Kurulum ilk ekranında deneme sürüm olduğunu ve yazılım başlangıç bilgilerini veren ekranı göreceksiniz. Bu ekranda kuruluma devam ediniz.

Diğer kurulum ekranında tekli mi çoklu mu çalışmak istediğinizi size soracaktır. Eğer sizden başka çalışan var ise çoklu seçimini, tek sizseniz çalışan tekli seçimini seçerek kuruluma devam ediniz.

Bu aşamadan sonra son kurulum ekranına geleceksiniz. Bu kurulum ekranında bilgisayara programı nereye kopyalama işlemi yapacağını ve diğer basit kurulum alanlarını size gösterecektir. Kuruluma devam ediniz.

Kurulum bitiminde programı çalıştırmak isteyecektir. Deneme sürüm için giriş kullanıcı adı ve şifresi yoktur. Program açıldıktan sonra direk CD takip programına “Tamam” butonunu kullanarak çalıştırabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.