Extra Excel Muhasebe – Excel Formülleri ile Muhasebe Programı

Extra Excel Muhasebe ile Excel formüllerininden faydalanacağınız küçük ve orta işletme sahiplerinin rahatlıkla kullanabileceği Excel Muhasebe Windows yazılımıdır.

Bilgisayarınızda ürün ve müşteri işlemleri, firma, fatura, kasa işlemleri, banka, çek ve senet ve personel işlemlerinizi detaylı olarak tutabilmeniz programda mümkündür.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 13 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Extra Yazılım


Extra Excel Muhasebe Programı İndir


Extra Excel Muhasebe Programı Bilgisayara Kurulumu

Klasör içerisinde bulunan kurulum dosyasını kullanmak istediğiniz bilgisayarda kurulum için başlatınız. İlk kurulum ekranında size ön muhasebe programını nereye kurmak istediğinizi soran ekran ile karşılaşacaktır. Bu yeri C:Extra Muhasebe olarak bırakabilir veya istediğiz yere kurulum yapabilirsiniz.

Extra Excel Muhasebe Programı İlk Kurulumda Kurulum Yeri Belirleme

Diğer kurulum ekranında yani ikinci kurulum ekranda başlatma menüsünden ön muhasebe programı çağırmanız için isim girmenizi sizden isteyecektir. Ön muhasebe programın ismini Extra Ön Muhasebe olarak kuruluma devam edebilir veya hatırlayacağınız bir isim girebilirsiniz.

Extra Excel Muhasebe Kısayol İsmi Girme Ekranı
Extra Excel Muhasebe Programı Kurulum Son Ekranları

Son kurulum ekranında kurulumu onaylamanızı isteyecektir. Bilgisayara yazılım çalışması için gerekli dosyaları atarak farklı bir pencere açılarak programın bilgisayarınızda düzgün çalışması için gerekli diğer dosyaları kurarak kurulum tamamen bitecektir. Deneme sürümü girişi için kullanıcı adı ve şifresi yoktur. Yazılım açıldıktan sonra direk giriş yapınız.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

  1. Extra Yazılım 28 Eylül 2018

    Extra Ön Muhasebe Programı güncellenmiştir, Extra Ön Muhasebe Versiyon 6.9.1.4 Versiyonunu extrayazilim.com web sayfasından indirebilirsiniz.

    1. Moderatör 29 Eylül 2018

      Extra Yazılım (Yapımcı), bilgilendirme için teşekkür ederiz.