Ezan Vakti Programı

Ezan Vakti programı ile bilgisayarınızdan ezan vakitlerini takip edebilecek ve ezan vakit uyarısını programdan ayarlaya bileceksiniz.

Ezan vakitlerini program diyanet web sitesinden 1 aylık olarak çekmekte internetiniz olması bile çektiği bilgi ile ezan vaktin çalışabilmektedir.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 3.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP | Yapımcı: Ezan.vakti


Ezan Vakti Programı İndir


Ezan Vakti Programın başlıca özellikleri ;

5 vakit namazı vakti geldiğinde okur, isterseniz önceden ayarlama yaparak vakit yaklaşınca uyarı alabilirsiniz.

Hicri takvim bulunmaktadır. Hicri takvim alabilirsiniz. Ezan vakitlerini rapor olarak alabilirsiniz. Program içerisinde Hadis kısmı bulunmaktadır hadis okuyabilirsiniz.

Renk değişikliği yapabilmek siz renkler ise programda; mavi, yeşil ve gri renklerdir, istediğinizi seçin masaüstü rengine uygun seçerseniz daha iyi duracaktır.

Ezan’ı Vakit Kurulum Destek

İndirdiğiniz ezan_setup.rar adlı dosyayı Winrar ile kurmak istediğiniz bilgisayarda açınız. Karşınıza tek kurulum dosyası çıkacaktır (ezan_setup.exe) kurulum için çalıştırınız.

Ezan’ı Vakit Kurulum Destek

Diğer kurulum ekranında ezan vakit programını bilgisayarınızda nereye kurmak istediğiniz size soracaktır. C:\Program Files\ezanivakit olarak değiştirmeden devam edebilirsiniz.

Ezan’ı Vakit Kurulum Yeri

Son kurulum ekranın kurma işlemini onaylayarak bilgisayara tamamen kurmasını bekleyeceksiniz bu işlem 30 saniye gibi kısa bir süre bitiyor bilgisayarınızda artık namaz ve ezan vakitlerini ücretsiz olarak bilgisayarınıza sınırsız takip edebilirsiniz.

Site içerisinde daha fazla dini programlar bulunmaktadır ve sürekli olarak yenileri eklenmeye devam edilmektedir. Dini programı sitede “Dini” kategorisinde bularak inceleyebilir hoşunuza giden dini programları bilgisayarınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Moderatör

Ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programları indir. Site içerisinde editörlerden destek al. indirplayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bize bildirebilirsiniz. Soru veya sorunlarınıza editörler tarafından cevap verilecektir.