Fenesoft Adres Defteri – PC Telefon Rehberi

Fenesoft adres defteri programı ile Windows işletim sisteminizde adres ve telefon bilgilerini kayıt altına alarak bilgisayar ortamına geçirebilirsiniz.

Program içeriğinde girilen kayıt için arama yapma, yeni kişi ekleme, düzenleme veya silme, adres ve telefon ve diğer iletişim detaylarını girme, meslek seçimi yapma, görünüm detaylarını çıktı alma bu şekilde belgelere yazdırma, mesleğine göre arama yapabilme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Bilgisayar ortamında telefon ve iletişim bilgilerini bulundurarak elinin altında sürekli olmasını isteyenler. Bu telefon rehberi programını bilgisayarına kurarak deneyebilirler.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 3.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Fenesoft Yazılım


Fenesoft Adres Defteri – PC Telefon Rehberi İndir


Fenesoft Adres Defteri – PC Telefon Rehberi Kurulumu

Kurulum dosyasını telefon rehberini kayıt etmek istediğiniz bilgisayarda çalıştırınız. Çıkan kurulum ekranında ilerleyiniz ve diğer kurulum ekranında ise bilgisayarınıza programı nereye kurmak istediğinizi seçerek kuruluma devam ediniz.

Son kurulum aşamasında ise bilgisayarınızda kuruluma onay verdiğinizde program bilgisayarınıza kurularak masa üstü ve başlat menüsüne yerleşecektir. Buradan telefon rehberi ve iletişim bilgileri kayıt programını bilgisayarınızda açarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Program deneme sürüm olması sebebi ile sadece 10 kayıt yapma imkânı veriyor. Programın size uygun olduğunu düşürseniz program kendi içerisinde satın alma, sınırsız olarak kullanmak için lisans sayın alma menülerini bularak programı bilgisayarınız için satın alabilir ve sınırsız bir şekilde bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.