Fenesoft Barkod Yazdırma Programı

Barkod yazdırma programını bilgisayarınızda kullanarak barkodu olmayan ürünler için bilgisayarınızda barkot oluşturabilirsiniz.

Program içerisinde barkod görünümünü dilediğiniz gibi ayarlayabilir, 20 üzerinden barkod şablonu üzerinden istediğinizi seçerek barkod oluşturabilir, barkod içerisine ekstradan adını ve kısa özellikleri girebilirsiniz.

Program deneme sürümdür. Eğer programın kullanımı hoşunuza gider veya işinizi göreceğini düşünürseniz program içerisinde lisans satın alma ve sınırsız kullanma bilgilerini bulabilir. Yapımcı iletişim bilgilerini görebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 3.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Fenesoft Yazılım


Barkod Yazdırma Programı İndir


Barkod Yazdırma Programı Bilgisayara Kurulumu Nasıl Yapılır?

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurmak için çalıştırınız. Kurulum sırasında 2. aşamada kurulum yerini sizden seçmenizi isteyen ekran gelecektir.

Barkod Yazdırma Programı Kurulum Yeri Belirleme

Burasını standart olarak C:FenesoftBarkodYazdirma şekilde bırakarak kuruluma devam edebilir veya istediğiniz yere kurulum adını da değiştirerek kurulum yapabilirsiniz.

Diğer kurulum ekranında ise sizden bilgisayara kurmanızı onaylamanızı isteyen ekranı göreceksiniz. Kurulumu onaylayarak kurulumunda tamamen bitmesini bekleyiniz.

Barkod Yazdırma Programı Bilgisayara Yükleme Bitti

Başlat menüsünden programı çalıştırabilir veya masa üstünde bulunan Barkod Yazdırma Programı ikonuna tıklayarak programı çalıştırabilirsiniz.

Programın çalıştırma sırasında eğer sizden .NET Framework kurmanızı isterse bilgisayarınızı kurmadan program üzerinden işlem yapmamanızı öneririz. .NET Framework kurmadan da çalışır fakat kayıt ve diğer işlemlerde sorun verme ihtimali olduğundan bilgisayarınıza .NET Framework kurmanızı öneririz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.