Fenesoft Cari Hesap Takip Programı

Cari hesaplarınızı detaylı olarak Windows işletim sisteminizde tutabileceğinizi Windows yazılımıdır.

Cari işlemler, kasa işlemleri, stok işlemlerinizi yapabilir, kasa giriş veçıkışlarını tutabilir, stok kartı oluşturabilir, vadeli (taksitli) işlemleri girebilir, kasa raporu detaylarını görebilir, bu raporların tümü için bilgisayarınızın yazıcısından çıktı alabilirsiniz.

Program içerisinde çevrimiçi internet üzerinden yardım alma ve yapımcı internet sitesine giderek detaylı yardım alma işlemlerini yaparak programın kullanımı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Yedekleme yapmak isterseniz manüel yedek alabilir yedeklerinizi tekrar program içerisine yükleyebilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz bu cari hesap programı deneme sürümdür. Eğer programın inceledikten sonra satın almak isterseniz program içerisinde lisansı satın alma girişlerini bulabilir veya yapımcının iletişim bilgilerini program içerisinde görerek yapımcıya ulaşarak programı satın alabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 14.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Fenesoft Yazılım


Fenesoft Cari Hesap Takip Programı İndir


Fenesoft Cari Hesap Takip Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda başlatınız. İkinci kurulum ekranında bilgisayarı nereye kurmak istediğiniz soran ekran gelecektir. Burasını C:FenesoftCariHesap bırakarak bilgisayarınıza kurulum yapabilir veya istediğiniz yere kurulum yapabilirsiniz.

Fenesoft Cari Hesap Takip Kurulum Yeri Belirleme

Kurulum yeri seçiminden sonra kuruluma onay verdiğinizde kurulum başlayarak kurulumu tamamen bitirmenizi sizden isteyecektir.

Fenesoft Cari Hesap Takip Programı Kurulumu

Kurulum bittikten sonra masa üstünden veya Başlat menüsünden programın kısa yol menülerini kullanarak çalıştırabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.