Fenesoft Çek Takip

Çek işlemlerini bilgisayarın da yapmak isteyenler için tamamen Türk yapımı Windows yazılımıdır.

Çek takibi yapmak ticari işlemlerde gerekli olan bir işlemdir. Özellikle çek ile çalışan firmaların bilgisayarında çek takibi yapması hem kolay hem de zamanında ödemelerin gelmesi için tavsiye edeceğimiz ayrı ve önemli bir muhasebe programıdır.

Site içerisinde siz değerli ziyaretçilerimize bu tür muhasebe programlarını sürekli olarak veriyoruz. İşte bu programda çek takibi yapabilmeniz için tavsiye edeceğimiz bir muhasebe programıdır. Şimdi özellikleri nelermiş bakalım.

Programın içerisinde program şifreleme ile programının siz hariç girmemesini sağlayabilir, otomatik çek vadesi hatırlatma özelliği ile günü gelmiş çekleri görebilir, detaylı çek hareketleri raporunu görebilir, bilgisayarınıza kayıt edebilir veya çıktı alarak diğer çalışanlara verebilirsiniz.

Otomatik ve el ile istenilen zamanda yedekleme özelliği bulunmaktadır. Bilgisayar ortamında çek takibi yapmak isteyenler bu denem sürümü çek takip muhasebe programını bilgisayarını deneyebilirler.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 11.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Fenesoft Yazılım


Fenesoft Çek Takip İndir


Fenesoft Çek Takip Kurulumu

İndirmiş olduğunuz exe dosyasını bilgisayarınızda kurmak için çalıştırınız. İkinci kurulum ekranında bilgisayarınız için kurulum yerine onay vermeli veya kurulum yerini onaylayarak kuruluma devam etmelisiniz.

Fenesoft Çek Takip Programı Kurulum Yeri Belirleme

Diğer ekranda kurulum başlayarak sizden kurulumu bilgisayarınızda tamamen sonlandırmanızı isteyen ekran ile karşılaşacaksınız. Bu kurulum ekranını da onayladığınız da kurulum bitmiş olacaktır. Bilgisayarınızda masa üstünde bulunan kısa yol ikonu ile veya başlat menüsüne giderek programı başlatabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.