Fenesoft Evden Eve Taşımacılık Programı

Evden eve taşımacılık hizmeti yapmakta olan firmalar için hazırlanmış iş takibi ve muhasebe programıdır.

Programı içeriğinde nakliye işlem veya işlemleri girme, bir yere teklif hazırlama, bakiye raporlama, kasa işlemleri, gelir ve gider takibi, personel ile alakalı işlemler ödemeler, avans alan personelleri tespit etme.

Eşya türlerini detaylı olarak tanımlama, müşteri detaylarını girme, programı şifreleyerek başkalarının programı girmesini engelleme ve yedekleme gibi işlemleri yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 9.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Fenesoft Yazılım


Fenesoft Evden Eve Taşımacılık Programı İndir


Fenesoft Evden Eve Taşımacılık Programı Bilgisayara Kurulumu Nasıl Yapılır?

İndirdiğiniz kurulum dosyasını deneme isteğiniz bilgisayar için kurmaya başlayınız. İkinci kurulumda hedef klasörü sizden seçmenizi isteyecektir. Yani kurulumu nereye yapmak istediğinizi size soracaktır. Seçimi yaparak nakliye takip programın kuruluma kaldırınız yerden devam ediniz.

Fenesoft Evden Eve Taşımacılık Programı Hedef Klasörü Belirleme Ekranı

Diğer kurulum ekranında ise onay verdikten sonra bilgisayarınıza kurulum gerçekleşecektir. Masa üstü veya başlat menüsünden programın deneme sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu program taşımacılık ve nakliye hizmeti veren tüm işletme sahipleri için önerdiğimiz ücretli bir programdır. Programı eğer satın almak isterseniz programın içeriğinde lisans satın alma ve sınırsız olarak kullanma işlemlerini bulabilir.

Yapımcı ile iletişime geçmek farklı sorular sormak isterseniz yine program içerisinde yapımcı iletişim bilgilerinin detayını görebilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.