Fenesoft İngilizce Konuşan Ücretsiz Sözlük

Fenesoft tarafından hazırlanan İngilizce konuşma özelliğine sahip, tamamen ücretsiz ve full içerikli İngilizce konuşan sözlük programıdır.

Program içerisinde Türkçe – İngilizce sözlük, İngilizce – Türkçe sözlük, metin okuma, eş anlamlı sözlükleri bulabilirsiniz. Okuma İngilizce olduğundan İngilizce metinleri doğru okur, Türkçe metinleri okur ama anlamsız bir okuma olur. Metin okuma özelliğini İngilizce için kullanmalısınız.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 13 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Fenesoft Yazılım


Fenesoft İngilizce Konuşan Ücretsiz Sözlük İndir


Fenesoft İngilizce Konuşan Ücretsiz Sözlük Kurulumu

Fenesoft İngilizce Konuşan Ücretsiz Sözlük Kurulumu

Sözlüğü kurmak için setup yani kurulum dosyasını bilgisayarınızda başlatınız. İlk açılan kurulumda kısa hoş geldiniz kurulum ekranını geçerek diğer kurulum aşamasına geçiniz.

Fenesoft İngilizce Konuşan Ücretsiz Sözlük Kurulum Yeri Seçimi

Diğer kurulum aşamasında bilgisayarınızda nereye kurmak istediğinizi seçerek veya C:/Fenesoft/IngilizceSozluk olarak kuruluma devam ediniz.

Fenesoft İngilizce Konuşan Ücretsiz Sözlük Kuruluyor

Kurulum yeri seçiminden sonra bilgisayarınıza gerekli olan dosyaları atarak kurulumu bitirmenizi bilgisayarı yeniden başlatmanızı sizden isteyecektir. Bilgisayarı yeniden başlatmasını isteenin nedeni sistem dosyaların doğru bir şekilde çalışması içindir. Tekrar başlatmanızı öneririz.

Kurulum sırasında bu kurulum haricinde birkaç ek paket kurmaktadır. Bu programın doğru çalışması için normal kurulum aşaması olup ek program veya reklam yazılım değildir.

Site içerisinde 1 Ocak 2019 tarihli bugüne kadar eklenen program arasında en iyi İngilizce metinleri okuma programıdır. İngilizce metinleri gerçeğe yakın olarak okumakta olup sadece erkek sesi vardır. Erkek sesi robot seslendirmedir.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.