Fenesoft Kasa Defterim – Kasa Defteri Muhasebe Programı

Fenesoft kasa defterim ile bilgisayarınızda kasa giriş, çıkış ve giderlerinizi takip edebilirsiniz.

Program içerisinde kasa giriş ve çıkışları, kasa devir işlemleri, kasa durumunu detaylı olarak rapor alma, ön izleme veya baskı olarak çıkarma, günlük kasa hareketleri ve hareket raporlarını görebilirsiniz.

Kurulumu ilk yapanlar da başlangıçta şirket veya işletme bilgisini girmenizi isteyecektir. Programın belli yerlerinde bu bilgilerden yararlanarak size raporlarda sunmaktadır. Programın düzgün olarak çalışma için şirket bilgilerinizi tamamen girmeniz doğru bir yol olacaktır.

Program deneme sürüm bir programdır. Dilerseniz program içerisinde sınırsız lisansını satın alabilir, yapımcı firma iletişim bilgilerini ve program ile yardım dosyalarına göz atabilirsiniz. Programın içerisinde canlı destek menüsü de en son menüde yer almaktadır.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 10.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Fenesoft Yazılım


Fenesoft Kasa Defterim İndir


Fenesoft Kasa Defterim Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını kasa defteri olarak tutacağınız bilgisayarınızda kurulum için başlatınız. İkinci ekranda size bu muhasebe programının nereye kurmak istediğinizi soran ekran gelecektir. Burasını C:FenesoftKasaDefterim olarak bırakarak kuruluma devam edebilir.

Fenesoft Kasa Defterim Kurulum Yeri Berlirleme Devam Etme Ekranı

Başka bir yere kurmak isterseniz kurulum yerini değiştirerek kuruluma devam edebilirsiniz.

Kasa Defterim Kurulumuna Devam Etme Ekranı

Diğer kurulum ekranında ise size kuruluma devam etmenizi isteyecektir. Devam et butonuna basarak kuruluma devam ediniz ve kurulum tamamen bitmesini bekleyerek kurulumu sonlandırınız.

Artık masa üstü kısa yol ile programı açabilir veya Başlat menüsüne giderek programı çalıştırabilirsiniz. Kurulum bu şekilde basitçe bitmiştir.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.